Śląskie Trendy

Targi Trends 4 Kids – 13.03 ponownie w ARENIE Gliwice!

13 marca do Gliwic wraca wydarzenie dedykowane przyszłym rodzicom, rodzicom z dziećmi w wieku od 0-9 lat oraz wszystkim, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców., przygotowane z myślą o najmłodszych odbiorcach i kobietach w ciąży. Targi Trends 4 Kids rozpoczną się o godz. 10.00 i potrwają do 17.00.


Targi podzielone zostaną na kilka stref.

STREFA ZAKUPÓW – tego dnia będzie można kupić niepowtarzalne produkty z najnowszych wiosenno-letnich kolekcji, a wśród nich  niebanalną odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książki oraz produkty dla kobiet w ciąży i mam karmiących – w większości od polskich marek.
Wystawcy specjalnie na ten dzień przygotowują niespodzianki i atrakcyjne rabaty dla gości targów.

STREFA ZABAWY – w tej przestrzeni dzieci będą mogły bezpłatnie skorzystać z licznych zajęć kreatywnych i rozwijających aktywności.

– Przygotowaliśmy wiele kolorowych, szalonych, pomysłowych i inspirujących aktywności dla naszych najmłodszych. Nasi Goście wezmą udział w twórczych warsztatach. Animatorzy zaangażują dzieci w rozwiązywanie zagadek i łamigłówek, które fantastycznie wpływają na rozwój wyobraźni dziecka. Na dzieci będą czekać też zajęcia manualne, malowanie buziek, warsztaty slime i o wiele więcej – wyliczają organizatorzy.

STREFA CHILLOUT – miejsce, w którym można wziąć oddech, odpocząć, zjeść coś dobrego.

Wstęp:

BILETY ZAKUPIONE ONLINE: osoby dorosłe 10 zł, dzieci bezpłatnie

Szczegóły na:

www.trends4kids.pl

https://www.facebook.com/events/319208920124031

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl