Śląskie Trendy

Targ Nocny w Fabryce Porcelany

W weekend 17-18 sierpnia odbędzie się czwarta i zarazem ostatnia w tym roku edycja Targu Nocnego. Na dziedzińcu Fabryki Porcelany pojawią się wystawcy m.in. z gastronomią, odzieżą, dodatkami i rękodziełem.

O doznania smakowe zadbają takie foodtrucki jak Meat the Greek, Klapsznita, Anuszka Truck oraz American Grilled Cheese.
Jeżeli chodzi o tekstylia – nie zabraknie też nowych twarzy jak MSZZ czy też by Terka. O galanterię skórzaną zadba Koziel Design z Bielska Białej, ręcznie robione mydła przywiozą ludzie z Mimi Soap.

Pojawią się również fryzjerzy z Atelier fryzur & wizażu Łukasza Milewskiego oraz tatuażyści reprezentujący studio Merrie Belle.
Wydarzeniu towarzyszyć będzie także Książkobranie (18.07, 19:00-21:00), czyli wydarzenie, na którym uczestnicy będą mogli się wymieniać między sobą książkami. Inicjatywę wspiera TNBSP oddział Katowice.

Zarówno w piątek jak i w sobotę podczas targów odbywać się będą wydarzenia muzyczne.

Piątkowy wieczór zaczynamy od występu zespołu KAMP! w formie DJ-skiego seta. O godzinie 23:00, czyli zaraz po ich występie, na scenie pojawi się czterech zagranicznych producentów muzyki house na stałe związanych z popularnym wydawnictwem Lobster Theremin. Zagrają – Dj Seinfield, Route8, Asquith oraz Imre Kiss.

Sobotnia noc to powrót kolektywu Flirtini, tym razem reprezentować go będą Jedynak, Ment XXL, ENZU oraz Suwal. Nie zabraknie więc emocjonujących, muzycznych uniesień!

Partnerem Targów Nocnych jest Tauron Polska Energia.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl