Śląskie Trendy

Targ Nocny w Fabryce Porcelany

W weekend 20-21 lipca odbędzie się trzecia edycja tegorocznego Targu Nocnego. Na dziedzińcu Fabryki Porcelany pojawią się wystawcy z gastronomią, odzieżą, dodatkami i rękodziełem. Odwiedzą nas starzy bywalcy tacy jak Sztyjt, Stekken czy MSZZ, ale nie zabraknie też nowych twarzy jak Singielka lub Youse. Będzie można dobrze zjeść, ubrać się, a także zrobić sobie tatuaż!


Wydarzeniu towarzyszyć będzie m.in. Książkobranie (21.07, 19:00), na którym uczestnicy będą mogli się wymieniać między sobą książkami i które wspiera TNBSP.

Zarówno w piątek jak i w sobotę podczas targów odbywać się będą wydarzenia muzyczne. Piątkowy wieczór umili nam koncert Błażeja Króla w jego solowym projekcie, po jego występie na scenie pojawi się ekipa z wydawnictwa The Polish Cut Outs z premierowym setem współautora duetu Ptaki – wydającego teraz swoje utwory pod pseudonimem Pejzaż. Sobotnia noc upłynie pod znakiem uwielbianej na śląsku muzyki drum and bass, zagrają m.in. Reza, Radicall, Mortem oraz ROS . A to wszystko pod gołym niebem!

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl