Śląskie Trendy

Szyb Maciej Chillout

Już od 17 lipca Szyb Maciej w Zabrzu zaprasza na letnie piątki w klimacie Chillout. W każdy piątek, niezależnie od pogody od godziny 20.00 zapraszamy na wyjątkowy chillout – klimatyczna muzyka serwowana przez DJ, industrialne wizualizacje ,prawdziwy slow food ( m.in. nasze, słynne już burgery!), letnie drinki , zimne piwo z najlepszych browarów, leżaki… Czego można chcieć więcej w piątkowy wieczór?

Opiekę nad stroną muzyczna będzie pełnił DJ Slaveah
Na imprezach z jego udziałem można spodziewać się wachlarza muzyki m.in.: elektronicznej (D’n’B, Deep House, Breakbeat, G-funk) oraz elementów muzyki Funk, Soul, Reggae, Hip-hop i wszelkie odmiany Mash up-owych wariacji
Znany m.in. jako DJ festiwalu Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi oraz z cyklicznej imprezy Mash Up Hawaii Party w Katowicach. Od lat jest rezydentem klubu muzycznego Szuflada w Wodzisławiu Śląskim, a przez długi czas był związany z Polską sceną reggae i zespołem Tabu z którym współtworzył trasy koncertowe.
Obecnie na stałe tworzy kolektyw DJ’ski Hlobosz Hlobosz Sam System razem z DJ-em Dr.Love gdzie promuje m.in. nieszablonowe podejście do muzyki i imprez w klubach na całym śląsku.
W Szybie Maciej w Zabrzu możecie się spodziewać selekcji muzyki z gatunków Chillout, Deep House, Funk&Soul oraz odmian Lounge Music.
Wstęp wolny!
Podczas piątkowego chilloutu będzie równiez rzadka okazja zwiedzenia Szybu Maciej z przewodnikiem- po zmierzchu. Wieczorna panorama Zabrza i gliwic, widoczna z wiezy szybowej będzie z pewnością niesamowitym przeżyciem.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl