Śląskie Trendy

Sztywny PAL AZJI w Mrowisku

W czwartek, 23 lutego w CKS Mrowisko (Gliwice, ul. Pszczyńska 85) koncert da Sztywny Pal Azji. Impreza rozpocznie się o godz. 20.

Zespół powstał w 1986 roku i w tymże odniósł pierwszy sukces na Festiwalu w Jarocinie, gdzie dał się poznać jako zespół popowo-rockowy o punkowym zabarwieniu. Zakwalifikował się do „złotej dziesiątki”, a piosenka „Nasze reggae” stała się nieoficjalnym hymnem imprezy. Rok później wyszła debiutancka płyta zespołu pt. Europa i Azja. Największe przeboje pochodzące z tego albumu, „Spotkanie z…” oraz „Wieża radości, wieża samotności” szybko znalazły się na wysokich miejscach Listy przebojów Programu Trzeciego. Zespół regularnie koncertuje w tym czasie na wszystkich ważnych scenach festiwalowych w naszym kraju.
Przechodząc wzloty i upadki SZPAL wydał kilka płyt ciepło przyjętych przez fanów.
Z początkiem lipca 2015 zespół SZTYWNY PAL AZJI wznowił regularną, koncertową i wydawniczą, współpracę z Leszkiem Nowakiem – pierwszym w historii wokalistą Sztywnego Pala Azji, którego głos usłyszeć można we wszystkich naszych przebojach pochodzących z pierwszych studyjnych płyt. W miarę swoich możliwości związanych z terminami koncertowymi grupy T. Love towarzyszyć na scenie będzie nam również Paweł Nazimek – pierwszy basista i współzałożyciel Sztywnego Pala Azji. Wciąż prezentując na scenie radość z możliwości spotkania z publicznością, rozgrzewając wszystkich nawet w zimowe dni.
W roku 2016 zespół obchodził XXX lecie, grając koncerty w całym kraju. Wszystkie bardzo dobrze przyjęte przez fanów, nie tylko tych starszych ale też i nowych. W Gliwicach usłyszymy największe przeboje w klasycznych aranżacjach.

www.sztywnypalazji.pl

Bilety w przedsprzedaży cenie:
35,00 zł dla studentów i pracowników Politechniki Śląskiej,
40,00 zł dla reszty świata.
W dniu koncertu: 45/50.

Przedsprzedaż:
kasa CKS Mrowisko (tylko tu bilety dla studentów i pracowników)
sprzedaż w kasie rusza 9.01.17 r. !!!!
TICKETPRO
Ilość biletów ograniczona, miejsca numerowane.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl