Śląskie Trendy

Świąteczny Pchli Targ w Rybniku

W Rybniku tradycyjnie już, w każdą drugą sobotę miesiąca, na rybnickim Deptaku (ciąg ulic Jana III Sobieskiego i Powstańców Śląskich) odbywa się Pchli Targ, Giełda Staroci i Rękodzieła, Kiermasz Używanej Książki. Najbliższy Targ odbędzie się 12 grudnia i będzie to Świąteczny Targ, Giełda Staroci i Rękodzieła, Kiermasz Używanej Książki, ostatni już w tym roku i ostatni przed świętami Bożego Narodzenia.

 Tym bardziej zapraszamy wszystkich miłośników staroci, kolekcjonerów, wystawców, wielbicieli antyków, artystów, wytwórców rękodzieła, sprzedawców książek, a także wszystkie osoby, które chcą sprzedać lub wymienić używane rzeczy. W Targu mogą brać udział dosłownie wszyscy, zarówno podmioty prawne – firmy, jaki i osoby fizyczne – prywatne. Jest to doskonała okazja na przewietrzenie przez Rybniczan i nie tylko, szaf i kufrów z odzieżą, odkurzenie półek z niepotrzebnymi już rzeczami, na pozbycie się starych książek, używanych zabawek, odzieży, której już nie nosimy. Być może niektóre z tych przedmiotów staną się dla innych cennymi prezentami pod choinkę.

 

Rejestracja wystawców odbywać się będzie na bieżąco w godz. 8.00 – 10.00 bezpośrednio na ulicy Sobieskiego i ulicy Powstańców, w miejscu ustawienia stoisk przez poszczególnych wystawców. Dopuszcza się dojazd samochodami w godz. 8.00-10.00 na czas montażu stoiska oraz w godz. 15.00-17.00 na czas jego demontażu. W innych godzinach, wjazd na deptak będzie możliwy tylko w szczególnych przypadkach. Podczas rejestracji wystawcy otrzymają Kartę wystawcy, która upoważniać będzie do darmowego parkowania na parkingu miejskim przy ul. Brudnioka w dniu Targu oraz do wjazdu na deptak na czas montażu i demontażu stoiska.

 

Organizator nie zapewnia żadnych elementów do ekspozycji asortymentu, każdy z wystawców organizuje miejsce ekspozycji we własnym zakresie. Stanowiska będą usytuowane w miejscu wskazanym przez przedstawiciela Organizatora podczas rejestracji.

 

 

Organizatorem Targu jest Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach www.dkchwalowice.pl.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl