Śląskie Trendy

Świąteczne spotkanie z Nelą

– Z okazji premiery mojej najnowszej książki „Nela w krainie orek” przyjadę do Katowic na spotkanie autorskie – zapowiada Nela, podróżniczka. – Będziemy rozmawiać o orkach, fantastycznych waleniach z kłami (których poszukiwałam podczas wypraw), fałszywej orce i niesamowitych rodzinnych zachowaniach waleni. Przejedziemy przez Norwegię, Argentynę, aż do Antarktydy! Opowiem też o mojej książce „Nela i kierunek Antarktyda” oraz innych przygodach, o które mnie spytacie – dodaje. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 15 grudnia  Empiku w galerii Supersam (ul. Skargi 6A, w Katowicach.


Podczas spotkania będzie można też zgłaszać szkoły i przedszkola do udziału w akcji ochrony waleni na Wyspach Owczych #savethewhales i zgłosić chęć zaproszenia do szkoły/przedszkola „Wielkiego Listu do Unii Europejskiej” (jest to wielka rola papieru z recyklingu), aby dzieci się na niej podpisały. Każdy podpis, rysunek, znak X jest głosem w ochronie tych zwierząt. Co roku na Wyspach Owczych ginie z rąk ludzi około 800 waleni… Można już zgłaszać szkoły i przedszkola na stronie www.you4planet.org

Informacje organizacyjne:
– Gdzie? Empik w galerii Supersam ul. Skargi 6A, 40-091 Katowice
– Kiedy? 15.12 (niedziela) godzina 12.00 – 13.00 (prezentacja)
– Podpisywanie książek i zdjęcia – po prezentacji od około 13.30
– Podpisywanie Wielkiego Listu do UE – po prezentacji od około 13.30
– Czy będą pieczątki do książek? Tak – będą pieczątki do wszystkich książek, można też przynosić książki z domu do podpisu i pieczątek.
– Czy będą „niewidzialne” pieczątki do książki ze skorpionem na okładce? Tak. Taką pieczątkę można będzie zobaczyć pod lampką UV.
– Czy będzie można kupić książki? Tak – w Empiku.
– Czy będzie można kupić koszulkę/flamaster ze światełkiem UV itp.? Niestety nie, ale można zamówić wcześniej na www.sklepfilmowy.pl
– Czy będą konkursy z nagrodami? Tak – trzeba pilnie słuchać prezentacji, bo po wystąpieniu będzie konkurs z pytaniami.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl