Śląskie Trendy

Summer Cars Party

Największe Show motoryzacyjno-muzyczne w tej części Europy odbędzie się 6-7 września. Lotnisko sportowe Katowice-Muchowiec stanie się wtedy ogromną motoryzacyjną areną. VIII edycja Summer Cars Party to wielki zjazd atrakcji, emocji i rozrywki na najwyższym poziomie.

Podczas SCP 2014 na wszystkich uczestników będzie czekać szereg kultowych, znanych z poprzednich lat atrakcji, jak i zupełnie nowe, zaskakujące formy motoryzacyjnej rozrywki. Wśród atrakcji specjalna Strefa Dakar, w ramach której pojawią się znani rajdowcy. Niezależnie od strefy odbędą się także widowiskowe zawody off-road. W tym celu część lotniska zostanie przekopana i zalana wodą tworząc ekstremalny, błotnisty tor. Na płycie lotniska tradycyjnie rozegrane zostaną  wyścigi na 1/4 mili. Poziom adrenaliny podniesie show w wykonaniu Drift Fun Kielce. Nie zabraknie również widowiskowych wyścigów wraków samochodowych, w których udział może wziąć dosłownie każdy. SCP, to także prestiżowa strefa Dream Cars, czyli najpiękniejsze i najdroższe samochody świata w jednym miejscu. Dla miłośników jednośladów przygotowaliśmy pokazy Freestyle Motocross.

Wśród nowości m.in. występy jednej z najlepszych ekip kaskaderskich w Europie – Flott Cascaders Team, współpracującej na stałe przy największych Hollywoodzkich produkcjach.
Po raz pierwszy utworzona zostanie Strefa Truck, a w niej m.in. ciężarówki biorące udział w największych rajdach, ciężarówki tuningowane, czy ciężarówki z USA. Strefa, to także możliwość spotkania z kierowcami tych fascynujących maszyn m.in.: z Iwoną Blecharczyk – Trucking Girl oraz Andrzejem Świgostem i Józefem Cabałą.

Ponadto kluby motoryzacyjne z całego świata i najciekawsze perełki tuningowe, zawody car audio, zabytkowe pojazdy z kraju i zagranicy, szayowozy oraz strefa militarna.
Dla miłośników motoryzacji Summer Cars Party 2014 to prawdziwa bomba!

SCP 2014 to również koncerty największych światowych gwiazd muzyki rozrywkowej. Na scenie SCP 2014 pojawią się największe gwiazdy muzyki elektronicznej i house’owej:  Dj Quicksilver, Adam De Great, C-BooL, neeVald oraz najlepsi Dj’s ze Śląska.
Summer Cars Party 2014 to ryk silników w rytm klubowych brzmień!

Mocne muzyczne uderzenie i dodatkowe atrakcje takie, jak: skok na bungee oraz wesołe miasteczko, o powierzchni 4000 m2 zapewnią ogrom atrakcji dla wszystkich gości.

Summer Cars Party nie zapomina o potrzebujących. W tym roku bierzemy pod swoje skrzydła Dom Aniołów Stróżów. Zorganizowana zbiórka wspomoże budżet i zostanie przeznaczona na cele statutowe, a podopieczni pojawią się na naszej scenie. Liczymy na darczyńców i dodajemy aniołom skrzydeł!

Odpalamy silniki już 6-7 września 2014 – Katowice Lotnisko Muchowiec! Zapraszamy!

Plakat SCP 04 web

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl