Śląskie Trendy

Strraszny koncert poetycki i warsztaty drukarskie

Kolejna sobota na Scenie Forum, czyli 19 listopada o godz. 12:00, udowodni wszystkim, że nie taka Strzyga straszna, jeśli wraz z nią… zaśpiewamy! Aktorzy kolektywu „Lufcik na Korbkę” oraz zespół Strzyga! przygotowali występ muzyczny wsparty aktorską opowieścią w iście listopadowych klimatach. Będą cienie, liście, straszki, legendy, tajemnicze światy, muzyka na żywo, teksty pisarzy i poetów oraz „Mam tę moc” w zupełnie nowej aranżacji. Dla słuchaczy i widzów w każdym wieku.

Po spektaklu (ok. godz. 13:00) zapraszamy na warsztaty kreatywnego rozwoju Stuk Puk Druk, które bazują nazdolnościach manualnych oraz wyobraźni i wrażliwości estetycznej dzieci. Dzięki prostej technice przeniesiemy ulubione symbole, czy cytaty na koszulkę, torbę lub cokolwiek z materiału – własne tkaniny mile widziane!Zachęcamy do uczestnictwa także dorosłych. Warsztaty prowadzi ekipa WYTWORY i DOROBOTY.

W imieniu aktorów organizatorzy proszą o punktualne przybycie. Podczas wydarzenia dzieci będą pod opieką animatorek z pedagogicznym przygotowaniem.

Wstęp wolny

Scena FORUM, I piętro

ul. Lipowa 1

Gliwice

Tagi:    

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl