Śląskie Trendy

„Strażnicy Galaktyki” już w Cinema City

Nareszcie nadchodzi wyczekiwana premiera ekranizacji kultowego komiksu Strażnicy Galaktyki! Fani wydawnictwa Marvel, i nie tylko, już od 1 sierpnia w kinach IMAX będą mogli udać się w kosmiczną podróż w gwiazdorskiej obsadzie. Film to prawdziwa gratka dla miłośników szeroko rozumianej popkultury, uniwersum komiksowego Marvela i galaktycznej rozrywki z gatunku science-fiction, która w technologii IMAX osiąga nowy, lepszy wymiar.

Największa galaktyczna przygoda roku na największym kinowym ekranie! Nadszedł czas na ekranizację kolejnej kultowej serii wydawnictwa Marvel Comics – Strażników Galaktyki! W te wakacje fanów w komiksową przygodę zabierze James Gunn, reżyser Świtu żywych trupów. Zapewne niejeden miłośnik popkultury z zapartym tchem czekał na datę 1 sierpnia, kiedy to do kin IMAX „wlecą” najwięksi rozbójnicy tej części galaktyki, których przygody będzie można oglądać w najlepszej jakości obrazu. Dzięki wyjątkowej technologii kina IMAX filmowa adaptacja przeniesie widzów w świat pełen zawrotnej akcji i nietuzinkowych postaci w krystalicznie czystym obrazie i z precyzyjnie odtwarzanym dźwiękiem przestrzennym. Na amatorów gatunku science fiction czekają niesamowite efekty specjalne i dotychczas największa liczba uwielbianych przez fanów „cameos”.

Gdzie „Avengers” nie mogą tam…

1 sierpnia zapowiada się prawdziwe komiksowe szaleństwo ze Strażnikami Galaktyki. Na ekrany kin Cinema City wkroczy ekipa nietypowych superbohaterów, w których rękach zostały złożone losy świata. Gdy zuchwały Peter Quill, w tej roli odmieniony nie do poznania Chris Pratt, kradnie tajemniczy artefakt, nie spodziewa się, że z powodu jego mocy wkrótce cała galaktyka stanie w obliczu zagłady. Na szczęście nie będzie musiał walczyć sam. Do boju ruszy z nim wojowniczy szop Rocket, któremu głosu w angielskiej wersji językowej użyczył Bradley Cooper, zabójcza Gamora (Zoe Saldana), „małomówny” Groot (Vin Diesel), drzewokształtny humanoid, z którym lepiej nie zadzierać i ostatni ze swego gatunku: niezłomny Drax Niszczyciel (w tej roli gwiazda WWE Dave Bautista). Czwórka outsiderów zmierzy się m.in. z potężnym Ronanem Oskarżycielem, w którego mroczną postać wcieli się Lee Pace (Hobbit). Kolejną aktorską ciekawostką jest postać groźnej Nebuli, którą zagra, znana z serialu Doctor Who, Karen Gillan. Na szczególną uwagę zasługuje charakteryzacja postaci, dzięki której twórcom filmu udało się niesłychanie wiernie oddać wygląd bohaterów komiksu. Strażnicy Galaktyki to nie tylko świetna kosmiczna opowieść, ale również ukłon w stronę fanów Marvela, którzy w trakcie seansu mogą spodziewać się wielu ról gościnnych, a także wypatrywać twarze znane z innych serii. Najwięksi rywale Avengers na superbohaterskim podium już 1 sierpnia we wszystkich kinach IMAX.

Premiera filmu Strażnicy Galaktyki odbędzie się 1 sierpnia we wszystkich kinach IMAX. Film Strażnicy Galaktyki będzie można zobaczyć również we wszystkich 31 kinach Cinema City w 3D i 2D oraz w sali Škoda 4DX™ w Cinema City Arkadia także od 1 sierpnia. Na oficjalnej stronie kina IMAX (www.facebook.com/IMAXPoland) na facebooku, na prawdziwych fanów czekają oldschoolowe galaktyczne etui dla telefonu iPhone 5! Konkurs trwa do 30.07 do godz. 10:00.

W te wakacje każdy bilet to szansa na wygraną w wakacyjnej promocji CINEMIX! Więcej szczegółów oraz możliwość nabycia biletów na www.cinema-city.pl oraz www.cinemix.pl .

 

 

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl