Śląskie Trendy

Spowiedź Emigranta – stand up Czesława Mozila

W piątek, 27 lipca na dużej Scenie FORUM w Gliwicach (ul. Lipowa 1) Czesław Mozil nie tylko zaśpiewa, ale i wyśpiewa nam wszystko w swoim nowym programie „Spowiedź Emigranta”. Stand up rozpocznie się o godz. 19.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


– „Spowiedź Emigranta” to przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty – wyjaśniają organizatorzy. – Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole? Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? To połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych polskich artystów – Czesława Mozila, Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem.

Będą to historie z życia, opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława. Śpiewane. Śmieszne. Wzruszające. Niezwykle aktualne.

Wydarzenie odbędzie się w ramach tzw. Objazdowego Domu Kultury, który jest częścią festiwalu „Ulicznicy”.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl