Śląskie Trendy

Spacer Noworoczny z psami

Passionblog for dogs zaprasza na noworoczny spacer z psami, który odbędzie się w niedzielę, 6 stycznia na Sztauwajerach (Dolina Trzech Stawów – Muchowiec Katowice). Start godz. 11.00.


– Już 6 stycznia spotykamy się na Dolinie Trzech Stawów w Katowicach i przemierzymy wspólnie kilka kilometrów. Będzie okazja do wspólnych rozmów na psie tematy (i nie tylko) do zintegrowania się i treningu w towarzystwie innych psów – wyjaśniają organizatorzy.

I dodają:

Oczywiście podczas spaceru będzie też możliwość porozmawiania z nami! Pamiętajcie jednak, że nie jest to miejsce na rozwiązywanie problemów behawioralnych Waszych psów. To trudne, a dla niektórych psów nawet “spartańskie” warunki, więc każdy z nich może zachowywać się inaczej niż zwykle. Weźcie to pod uwagę wybierając się na spacer 😉 Jeśli Wasz psiak nie radzi sobie w takich warunkach, na widok innych psów ciągnie, szczeka, nie jesteście w stanie skupić jego uwagi, to nie zabierajcie go na spacer w warunki z którymi sobie nie poradzi.

Widzimy się 6 stycznia o godzinie 11.00 w Katowicach na Dolinie Trzech Stawów.
Dokładne miejsce spotkania podamy niebawem, zatem śledźcie posty w wydarzeniu:
https://www.facebook.com/events/226749761581722/

Mini Regulamin:
1. W spacerze mogą brać udział wyłącznie psy zdrowe, zaszczepione przeciw wściekliźnie i chorobom zakaźnym oraz odrobaczone
2. Wszystkie psy podczas spaceru muszą przez cały czas jego trwania przebywać zapięte na smyczy.
3. Nie pozwalamy psiakom na beztroską zabawę między sobą.
4. W sytuacjach spornych za zachowanie psa odpowiada jego właściciel.


 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl