Śląskie Trendy

Slot Shopka 2014

Piąte spotkanie SLOT szopkowe w Gliwicach. Po co? Żeby być ze sobą razem, świątecznie, niekomercyjnie. Gdzie? W Gliwicach, Aleja Przyjaźni, naprzeciwko Ruin Victorii, Gliwice. Kiedy? 14 grudnia (w niedzielę), od 14 do 18. Gastrostrefa, nieprzypadkowi ludzie, nowe miejsce, gęsto od warsztatów, przestrzeń dla dzieci, film, wykłady, teatr, przedszkole.

 

Po raz piąty gliwicka Spółdzielnia, Provizorca/ Arteria i SLOT Gliwice organizują otwarte wydarzenie dla przyjaciół, mieszkańców, dzieci i wszystkich, którzy chcą się spotkać gdzie indziej, niż w kolejce do kasy.
Zapraszamy na ponad dziesięć różnych warsztatów rozwojowych, od dekorowania angielskich wypieków, parzenie kawy z baristami, przez wicie zimowych wianków i pakowanie prezentów, aż po żonglerkę, freesbie, jogę i coaching osobisty, i wiele innych. Będzie także przedszkole, oraz świąteczny angielski i eko-twory dla dzieci.
Ale także wykłady, między innymi o świadomym traktowaniu bezdomnych, rozmowy, film z dyskusją o niestandardowym podejściu do edukacji, a na deser spektakl z muzyką na instrumenty DIY w wykonaniu Sceny C. Dużo dobrej energii, sporo czasu żeby twórczo pobyć ze sobą, dziećmi, rękodziełem i drugim człowiekiem.
Ponadto: pop-up cafe stworzą Czajnik, Kafo, Good Cake, Czekoladziarnia i Chateau Pierre, oraz czarny barowóz.
Ale to nie wszystko. Dzięki Waszemu uczestnictwu w SLOTShopce, Provizorca/ Arteria po raz siódmy (!) zorganizuje kolację wigilijną dla osób bezdomnych w Gliwicach. Z tym samym przeznaczeniem w lokalach Spółdzielni sprzedawana jest SLOTowa pocztówka.
14 grudnia, niedziela, 14:00 – 20:30
Wstęp: wolny | Warsztaty: 5 zł
Aleja Przyjaźni na przeciwko Ruin Teatru, Gliwice. Dojazd, oraz wejście dla osób na wózkach inwalidzkich od ul. Barlickiego 3.
Źródła:
Program, szczegóły, zapisy SLOTShopka www.facebook.com/events/706195206162761
Spółdzielnia nieprzypadkowych miejsc www.facebook.com/kartalokalna
Afisz
Organizatorzy:
Spółdzielnia, Provizorca/ Arteria, Dobrzy Ludzie, Stowarzyszenie Animatorów Wszechstronnego Rozwoju Młodzieży

Młodzieży

Tagi:     , ,

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl