Śląskie Trendy

Śląski Festiwal Piwa

Zapraszamy na I Śląski Festiwal Piwa na katowickim Rynku , który odbędzie się w dniach od 29 września do 1 października 2016 roku. Festiwal startuje w czwartek, o godz. 14.

Na Rynku powstanie miasteczko piwne otwarte dla smakoszy i miłośników piwa, a każdego dnia towarzyszyć nam będzie szereg atrakcji.
Celem imprezy jest prezentacja mieszkańcom Katowic i Aglomeracji Śląskiej współczesnej oferty handlowej branżowych wystawców – małych producentów i dystrybutorów piwa. Szczególny nacisk zostanie położny na poznawanie nowych, wyrafinowanych smaków i promowanie tradycji warzenia piw rzemieślniczych. Impreza jest skierowana do szerokiego grona odbiorców, a uzupełnieniem programu będą wydarzenia kulturalne: koncerty muzyczne, pokazy branżowe i usługi gastronomiczne. Według założeń organizacyjnych festiwal będzie imprezą cykliczną, odbywającą się na przełomie września i października każdego roku.

Więcej informacji znaleźć można na facebookowej stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/389240287866795/?active_tab=posts

Tagi:    

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl