Śląskie Trendy

Śląskie rajtuzy – u nas do wygrania!

Choć nie powstały na Śląsku, wpisują się w definicję najprawdziwszych śląskich trendów – ciekawe, współczesne, z pomysłem a do tego inspirowane kulturą Śląska. Śląskie rajtuzy – te jednocześnie eleganckie i nacechowane regionalnie elementy garderoby, z jednej strony z wizerunkiem Spodka, z drugiej – z kopalnianym szybem można wygrać w naszym konkursie.

Gryfne ślónskie rajtuzy, nazywane przez prodycenta „Ślonską Rajtuzą” to wyraz sympatii i uznania dla życia z szybem wydobywczym w tle, twardych mężczyzn i pięknych, silnych kobiet. Fabryczna tożsamość Łodzi i górnicza – Śląska, przybijają sobie piątkę. Z miasta włókniarek dla wszyjstkich babów ze Ślónska i cołkigo świata!

Rajtuzy z motywami Śląska, zaprojektowane i wyprodukowane przez łódzkiego potentata przemysłu pończoszniczego – Gabriellę, szybko podbiły Internet i serca mieszkanek naszego regionu. Choć przedstawiają motywy jednoznacznie kojarzące się ze Śląskiem, wzór na nich jest wysmakowany i bardzo kobiecy.

Warto podkreślić, że to nie pierwsze regionalne rajtuzy tego producenta. Z podobnych części garderoby cieszą się już Warszawa i – oczywiście – Łódź. W tej samej serii pojawiły się również rajtuzy o awangardowym wzorze.

Gryfne rajtuzy kupić można na stronie: Ślonska Rajtuza

Jak wygrać śląskie rajtuzy w naszym konkursie? Trzeba spełnić dwa warunki:

„facebookowy” – lubić nasz profil i udostępnić informację o konkursie na swoim facebookowym profilu;

napisać do nas mail na adres konkursy@slaskietrendy.pl proponując inne śląskie symbole, które mogłyby się pojawić na takich rajtuzach.

Na zgłoszenia czekamy do końca listopada. Zwycięzcy poproszeni zostaną o przesłanie swojego rozmiaru, adresu na który producent prześle rajtuzy i numeru telefonu, ułatwiającego kontakt z kurierem.

 

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl