Śląskie Trendy

Siostrunie w Pałacu Kultury Zagłębia

Spektakl „Siostrunie” w doborowej obsadzie będzie można zobaczyć w sobotę, 10 października o godz. 16.00 w Pałacu Kultury Zagłębia.

OBSADA:

Siostra Przełożona: Katarzyn Żak, Siostra Mary Hubert: Anna Dereszowska, Siostra Mary Roberta: Jolanta Fraszyńska, Siostra Mary Amnezja:Robert Rozmus, Siostra Mary Leo: Aleksandra Szwed Elżbieta Romanowska / Julia Kamińska

Siostrunie to świetna zabawa w musicalowym stylu! Akcja spektaklu rozpoczyna się w momencie, gdy na skutek eksperymentów kuchennych siostry Julii w klasztorze umierają 52 zakonnice. By zdobyć pieniądze na pochówek, siostrzyczki decydują się zorganizować show, w którym same wystąpią. Pomysł wydaje się szalony i nico karkołomny, ale czy na pewno?

Siostrunie to pogodna, roztańczona i rozśpiewana komedia, w której są wszystkie elementy dobrej komedii muzycznej: cięty dowcip, efektowne piosenki, ciekawa muzyka, znakomita gra aktorska i taniec ze stepem włącznie. Żywiołowe, przebojowe Siostrunie szturmem zdobyły świat. Mamy nadzieję, że rozbawią do łez i zjednają serca również naszych widzów.

Aktorom towarzyszy czteroosobowy zespół muzyczny The Jobers.

Reżyseria: Mariusz Kiljan
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Choreografia: Anna Głogowska
Step: Jiřina Nowakowska
Kostiumy: Sylwester Krupiński
Kierownictwo muzyczne: Marcin Partyka

Źródło: agencjaartystycznacertus.pl

Bilety dostępne także na www.kupbilecik.pl

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl