Śląskie Trendy

Siłownia od nowego roku? Wybierz SAGOT GYM w Katowicach

Co lubisz? Kawę białą czy czarną? Co wybierasz? Wino wytrawne czy półsłodkie? A może nie lubisz nic z wymienionych rzeczy i twoje cele znajdują się gdzieś zupełnie w innym miejscu? Codziennie zmagamy się z wyborami, których efekty czy konsekwencje są nie zawsze przez nas widoczne. Jednak bez względu na wszystko, najpiękniejsze jest to, że każdy z nas ma wybór. Im więcej spróbujemy w życiu tym trafniej i łatwiej jest nam podjąć decyzję i działanie. Jeżeli jeszcze na naszej drodze pojawi się ktoś lub coś co ma do zaoferowania wiele możliwości, to osiągnięcie celu jest tylko formalnością.


Odkrycie

Tak, odkrywamy siebie poprzez pracę nad sobą. Budujemy charakter poprzez pracę nad swoimi słabościami. Cudownie, móc dążyć do celu wśród specjalistów i zawodowców, którzy maja Tobie do zaoferowania swoje doświadczenie. To kadra stanowi siłę i motywację. Instruktorzy SagotGym są dla Ciebie.

Inwestycja

Najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie. Twoje ciało Ci za to podziękuje, Twój umysł będzie zadowolony. Zapraszamy do miejsca, gdzie każda pozostawiona minuta czasu, każda złotówka przeznaczona na siebie zwróci się w postaci dobrej sylwetki, większej pewności siebie i ogromnego uczucia szczęścia i zadowolenia. SagotGym.

Kompleksowe zajęcia fitness w Katowicach 

Centrum Katowic, darmowy parking dla klientów w najbardziej obleganej części miasta. Komfort dojazdu, wygoda użytkowania i bezpieczeństwo. SagotGym.

Szeroka oferta

W ślad za 1000m2 powierzchni do dyspozycji idzie ogromna ilość zajęć, które posiadamy w ofercie. Bez względu na twoje doświadczenie, możliwości czy predyspozycje jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś dla siebie. Dla tej piękniejszej płci zajęcia fitness, joga, zumba, pilates, TBC, BPU a dla tej pięknej siłownia, kettelbell, full body workout. Wszystko w zasięgu twoich możliwości. SagotGym.

Często jest tak, że rozwiązania czy też możliwości pojawiają się w zasięgu ręki, jednak z jakiś przyczyn często ich nie zauważamy lub ignorujemy. Czasami dopada nas strach przed zrobieniem pierwszego kroku, bo nie wiemy czy damy radę, czy dojdziemy do celu. Wszystko się zmienia, jeżeli w Twoim otoczeniu pojawiają się ludzie gotowi Ci pomagać. Jedno jest pewne. Jesteśmy specjalistami w niesieniu zadowolenia i dobrego samopoczucia.

Gdzie? 

Siłownia Sagot Gym mieści się w Katowicach, tuż przy rynku, obok Supersamu i Superjednostki przy ulicy Sokolskiej 31. Do dyspozycji klientów klubu jest darmowy parking.

Zobacz naszą ofertę zajęć fitness w Katowicach

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl