Śląskie Trendy

Silesia Tunes Festival

Silesia City Center organizuje wielkie święto muzyki alternatywnej. Już 26-28 czerwca odbędzie się u nas pierwsza edycja Silesia Tunes Festival – czyli zupełnie nowa, mocna i niezwykle świeża impreza na festiwalowej mapie Śląska.

Na dużej scenie na Placu Słonecznym przed centrum wystąpi w sumie 9 bandów, grających m.in. synth-pop, elektro pop, indie pop, ambient. Dziesiąty zespół z line-up zagra koncert na tarasie na dachu Silesia City Center – będzie to pierwszy taki koncert w Silesii.

Wśród artystów Silesia Tunes Festival znajdziecie zespoły znane z największych festiwali muzycznych w Polsce i na świecie m.in. Audioriver, Open’er, OFF Festival, Coke Live Music Festival i amerykańskiego SXSW, a także najciekawszych, polskich artystów sceny alternatywnej.

Pierwszego dnia (26.06) na scenie głównej festiwalu zagrają: Jóga, Fair Weather Friends oraz Plug&Play. Z kolei na tarasie Silesii wystąpi Holly Blue. Drugiego dnia (27.06) zagrają: Kamp!, Coals i Call The Sun. Trzeciego dnia (28.06) będzie można posłuchać The Dumplings, Terrific Sunday oraz MIN t.

Na potrzeby imprezy największy z placów przed Silesia City Center (Plac Słoneczny) zostanie zamieniony w miasteczko festiwalowe, z plenerową sceną i strefami chillout’u.

Wstęp na wszystko >> WOLNY <<

@ 2015

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl