Śląskie Trendy

Silesia Style, czyli akcja dla stylistów w Silesia City Center

W Silesia City Center trwa nietypowa akcja dla stylistów i stylistek – Silesia Style. Śląscy pasjonaci mody mogą wziąć w niej udział i stanąć przed szansą  współpracy z największym centrum handlowym w regionie, kreując wizerunek klientów i klientek.


Profesjonalna i spersonalizowana pomoc w doborze ubioru to w Polsce coraz bardziej popularna usługa. Największe centrum handlowe na Śląsku poszukuje osoby, dla której moda to wielka pasja. Zgłoszenia można przesyłać do 21 lipca poprzez formularz dostępny na stronie: https://stylista-scc.pl/.

Korzystając z porad stylistów można zmienić sposób, w jaki inni nas postrzegają, a także to, jak my patrzymy na siebie samych. Właśnie dlatego ich usługi są coraz bardziej popularne. Dzięki akcji Silesia Style chcemy poznać prawdziwych pasjonatów mody
i zaprosić ich do współpracy – mówi Iwona Mroczek, Dyrektor Silesia City Center.

Aby zostać stylistą SCC, należy w pierwszym etapie przesłać swoje zgłoszenie. Zaproszone do drugiego etapu osoby przygotują propozycje stylizacji z motywem przewodnim i za określoną kwotę, a finaliści wezmą udział w spotkaniu z jury, które zadecyduje o wynikach i wybierze laureata lub laureatkę.

Do akcji Silesia Style można zgłosić się na stronie https://stylista-scc.pl/ do
21 lipca 2019 roku.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl