Śląskie Trendy

SILESIA BAZAAR vol.5 – trwają zapisy dla wystawców

W weekend 10 i 11 grudnia 2016 odbędą się targi niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR. To największe wydarzenie tego typu na południu Polski. Trwają zapisy dla Wystawców. Będzie to już 10. edycja targów odbywających się pod wspólnym szyldem SILESIA BAZAAR.

SILESIA BAZAAR to wydarzenie skupiające w jednym miejscu niezależnych, polskich projektantów ubrań (również dla dzieci), akcesoriów, biżuterii oraz przedmiotów użytkowych – mebli, dekoracji do domu itp.. Grudniowe targi odbędą się w obszernej hali, w nowoczesnym budynku Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Organizatorzy przygotowali dla Wystawców prawie 200 stoisk o różnych rozmiarach.

Przestrzeń, w której odbywają się targi pozwoli organizatorom na zaaranżowanie w świątecznym klimacie stref Gastro i Relaksu, a także strefy przeznaczonej dla dzieci. Prócz tego zaplanowano również dodatkowe atrakcje.
Zimowa edycja imprezy ma być przede wszystkim okazją do zakupienia świątecznych prezentów. Produkty oferowane przez marki wystawiające się podczas targów idealnie nadają się jako upominki pod choinkę – są niebanalne i niepowtarzalne.

Nasze targi mają przede wszystkim służyćpromocji polskich marek modowych i projektantów przedmiotów użytkowych. Zależy nam, by rodzimym firmom dać okazję do zaprezentowania swoich produktów na żywo, a odwiedzającym nasze imprezy pokazać, że warto znać polskie marki i robić u nich zakupy – mówią Magda Giertuga i Piotr Kalisz z Fundacji Colors of Silesia, organizatorzy targów SILESIA BAZAAR.

Szczegóły dotyczące oferty dla wystawców znajdują się w zakładce “Cennik”: http://silesiabazaar.pl/pl/main/oferta/

Po więcej informacji na temat wydarzenia zapraszamy na stronę silesiabazaar.pl oraz facebook.com/silesiabazaar

sb-vol-5_01

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl