Śląskie Trendy

SILESIA BAZAAR Kids za nami

W niedzielę 13 listopada br. Odbyły się trzecie targi niezależnej mody dziecięcej SILESIA BAZAAR Kids. W Międzynarodowym Centrum Kongresowe w Katowicach zaprezentowało się ponad 100 firm z całej Polski. Nie zabrakło zabaw dla najmłodszych i ciekawych spotkań dla rodziców.

Targi niezależnej mody dziecięcej SILESIA BAZAAR Kids odbywają się w Katowicach już od roku. Powstały w odpowiedzi na rosnącą potrzebę kupowania wysokogatunkowych i unikatowych ubrań, zabawek, akcesoriów i przedmiotów dla dzieci i rodziców.

Niedzielne wydarzenie było okazją do zrobienia wyjątkowych zakupów, ale nie tylko. Organizatorzy przygotowali również dużą strefę warsztatów pełną kreatywnych zabaw i zajęć. Dla rodziców, wraz z magazynem świadomych rodziców oMatko! zorganizowano serię prelekcji z ciekawymi gośćmi dotyczących różnych aspektów współczesnego rodzicielstwa. Nie zabrakło również pysznego jedzenia czy miejsca do odpoczynku.

Niedziela z SILESIA BAZAAR Kids była idealnym sposobem na spędzenie jesiennej niedzieli w rodzinnym gronie o czym świadczy wysokie zainteresowanie odwiedzających i kolejka do wejścia na teren wydarzenia.

Oferta sieciówek dla najmłodszych jest ograniczona, dlatego polska branża dziecięca świetnie się rozwija. Jest tu moda, jest i dizajn. Staraliśmy się, aby każdy znalazł coś dla siebie – dla swojej pociechy lub ciekawy prezent– mówi Piotr Kalisz, organizator SILESIA BAZAAR Kids.

Wysoka frekwencja odwiedzających i spory ruch u Wystawców potwierdza nasze przekonanie o tym, że polska moda dla dzieci cieszy się coraz większą popularnością, a rodzice coraz chętniej wybierają zakupy na targach połączonych z atrakcjami, niż w galerii handlowej – dodaje Magda Giertuga, druga z organizatorów wydarzenia.

Kolejne targi pod szyldem SILESIA BAZAAR już 10-11 grudnia. Odbędzie się wówczas 5 edycja, głównego wydarzenia łączącego modę dla dorosłych i dla dzieci, biżuterię, dizajn i świąteczne atrakcje. Zapraszamy!

Tagi:    

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl