Śląskie Trendy

SILESIA BAZAAR Kids vol. 2 już w niedzielę

Już 24 kwietnia br. targi mody dziecięcej SILESIA BAZAAR Kids ponownie zawitają do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Strefie Kultury miasta Katowice.
W ramach drugiej edycji rodzinnej imprezy organizatorzy przygotowali ponad 80 stoisk z dziecięcymi produktami prosto od polskich projektantów oraz szereg atrakcji dla najmłodszych. Śląskie Trendy mają przyjemność patronować temu wydarzeniu.

 

Moda i dizajn są dla dzieci!

SILESIA BAZAAR Kids vol. 2 to targi dedykowane rodzicom i dzieciom kochającym polską modę oraz dizajn. Podczas imprezy odwiedzający będą mieli możliwość kupić dla swoich pociech nie tylko wyjątkowe ubrania, ale również dizajnerskie akcesoria i ręcznie robione zabawki. W asortymencie polskich produktów znajdą się także oryginalne dodatki i dziecięce akcesoria.

Atrakcje dla całych rodzin

Organizatorzy w ramach drugiej edycji targów zadbali także o moc atrakcji na miejscu. Na odwiedzających czeka specjalna strefa zabaw dla najmłodszych – warsztaty z szycia pacynek, kreatywne gry i zabawy oraz nieco atrakcji sportowych.

– Nasze targi to bez wątpienia świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, buszując po oryginalnych i niezależnych stoiskach. Nie trzeba nikogo przekonywać, że jest to świetna alternatywa dla zakupów w dużych centrach handlowych – zapewnia Piotr Kalisz, organizator imprezy.

SILESIA BAZAAR Kids to targi, które wpisały się na stałe w kalendarz najpopularniejszych wydarzeń organizowanych na Śląsku. Współgospodarzem tej wyjątkowej imprezy jest Miasto Katowice. Targi dziecięcej mody i dizajnu są odpowiedzią na rosnące zainteresowanie polskimi, wyjątkowymi produktami dla dzieci.

W trakcie targów obowiązują bilety wstępu. Więcej informacji na stronie wydarzenia.

SB Kids vol.2 - pion

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl