Śląskie Trendy

SBB w Bytomskim Centrum Kultury

Bytom to szczególne dla SBB miejsce. To w Bytomskim Pyrliku miały miejsce wielogodzinne próby, to w dawnym MDK, a obecnie BCK odbywały się wspaniałe koncerty zespołu, na które trudno było się dostać. Tak też było w 2014 roku, w którym SBB wystąpiło w swoim sztandarowym składzie. Zapraszamy na koncert który odbędzie się w sobotę, 9 kwietnia o godz. 21 w Bytomskim Centrum Kultury. Będą niespodzianki z nowej płyty, będą też starsze kompozycje, które z pewnością ucieszą fanów zespołu. Każdy koncert SBB jest inny, jest wydarzeniem którego nie można zlekceważyć.

SBB po dwóch latach intensywnych działań muzycznych nie zamierza spocząć na laurach. Rok 2015 to między innymi Trójkowy Mateusz dla zespołu, indywidualna nagroda Producentów którą otrzymał Józef w Łodzi,fenomenalna płyta nagrana w Trójce z Michałem Urbaniakiem, występ przed ponad siedmiotysięczną publicznością w Suwałkach czy koncert w Szczecinie zagrany z orkiestrą Filharmonii Szczecińskiej. Również obecność w mediach SBB została zauważona, utwór „Odwieczni wojownicy” jest grany w rozgłośniach na terenie całego kraju oraz na Litwie, Węgrzech oraz w Czechach. Przez kilka tygodni przebywał na LP3ce, teledysk który jest zapisem realizacji utworu obejrzało ponad 10 000 widzów.
2016 rok zaczęliśmy koncertem poza granicami kraju i tych koncertów będzie sporo w tym roku. Na początku kwietnia SBB jedzie na duży festiwal organizowany w okolicach Lipska gdzie zagra na jednej scenie między innymi z Pendragonem i IQ, zespołami z czołówki światowego rocka progresywnego. Chwilę później odwiedzimy Bytom.

 

Tagi:    

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl