Śląskie Trendy

Sabat czarownic w Warowni Pszczyńskich Rycerzy

Warownia Pszczyńskich Rycerzy (Pszczyna, ul. Bielska 50) zaprasza na jedyny w swoim rodzaju, najprawdziwszy Sabat Czarownic, podczas którego odbędzie się, jak co roku, spektakularna walka magów i wiedźm. Goście będą mogli uwarzyć własny eliksir i nauczyć się robienia… mioteł!

26 i 27 sierpnia 2017, od godz. 11

Włodarz nadziwić się nie może, co to wokół dziać się zaczyna. Toż to czarownice na miotłach  na podgrodzie przybywają i miejsca dla siebie szukają. Czyżby jakiś specjalny dzień nas czekał? Włodarz okno zamknął, zebrał podwładnych i debatować zaczął, jak tu gród ochronić.

Wśród atrakcji:

  • Walka magów i czarownic
  • Eliksirów warzenie
  • Nauka robienia mioteł
  • Wyborna kuchnia i trunki

Dekret  A. D. 2017

Wędrowcze!

Albowiem posada nadwornego maga oraz nadwornej zielarki (inaczej czarownicą zwanej) pusta od kilku miesięcy pozostaje (splotem niefortunnych zdarzeń mag pożarty został przez smoka, a czarownica przedawkowała eliksir odmładzający i jeszcze przez kilka lat niezdolna będzie do podjęcia swych obowiązków), miłościwie nam panujący książę Jan II Żelazny ogłasza, że wszyscy kandydaci na owe stanowiska zostaną poddani próbom. Ten, kto zadaniom sprosta i odwagą się wykaże zdobywając MIOTŁĘ i RÓŻDŻKĘ oraz ELIKSIR warząc, magiczne jabłko i tytuł maga bądź zielarki otrzyma.

 

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl