Śląskie Trendy

Runmageddon – „wycisk” w Forum

Już po raz czwarty CH FORUM użycza swoich przestrzeni dla treningu do Runmageddonu. W morderczym biegu zawodnicy zmierzą się w sobotę, 16 czerwca. Nowością jest bieg przygotowany z myślą o dzieciach.

– Trening w CH FORUM to przedsmak „mordęgi”, jaką zwykle przechodzą uczestnicy tych bardzo wymagających sprawnościowo i kondycyjnie zawodów – wyjaśnia Marek Thorz, rzecznik prasowych FORUM. –  Oczywiście maluchy nie zmęczą się tak, jak dorośli, lecz będzie to dla nich niezwykła przygoda. W dodatku dla pierwszych stu dzieciaków CH FORUM ma w prezencie wejściówki do kina Cinema City.

Dorośli zawodnicy biorący udział w Runmageddonie przebiegną przez ogólnodostępny teren galerii handlowej, a także po jej dachu, zapleczu i parkingach. Trasa pełna jest pomysłowych przeszkód, a do jej pokonania przydadzą się siła, zwinność i wytrzymałość.

Wszyscy amatorzy mocnych sportowych wrażeń mogą zapisywać się na trening za pośrednictwem strony internetowej: https://www.runmageddon.pl/imprezy/morderczy-trening-runmageddon-ch-forum-gliwice-gliwice-16-06-2018.

Organizatorzy podkreślają, że z uwagi na bezpieczeństwo i nietypowe miejsce zawodów liczba miejsc jest limitowana (260 osób doro-słych i 150 dzieci). Startowe wynosi 25 zł, a udział dzieci – tylko i wyłącznie z opiekunem – jest bezpłatny.

Partnerami treningu Runmageddon w CH FORUM są: klub My Fitness Place oraz Cinema City.

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl