Śląskie Trendy

Restauracja tam, gdzie zamarzysz

Smacznie zastawiony stolik restauracyjny w polu rzepaku? A może w lesie? Nad jeziorem? W parku? Restauracja UMAMI z Pyskowic zaprasza, abyśmy zasiedli przy stoliku marzeń. Bezpiecznie i apetycznie, intymnie i ze smakiem.


Pandemiczna rzeczywistość uwięziła nas w domach i oddaliła od codziennych przyjemności, do jakich niewątpliwie należy zjedzenie posiłku w miłym gronie w dobrej restauracji. Nie ma co dyskutować z zasadnością lockdownu, ale  ruszyć głową, by znaleźć bezpieczne rozwiązanie, które pozwoli nam cieszyć się tym, co lubimy. Ciężkie czasy zawsze uruchamiały w Polakach nieprzebrane pokłady kreatywności. To, co zaproponowała Restauracja UMAMI z Pyskowic jest doskonałym przykładem na to, że wystarczy zamknąć oczy, by wyobraźnia podpowiedziała nam, jak przesunąć granice, które nas ograniczają. Fajnie i legalnie.

Przy stoliku marzeń świętować można w dwójkę, rodzinnie lub w większym gronie. Stolik ustawiony zostanie w miejscu, które ustalimy z restauracją. Aby skontaktować się z obsługą i zapytać o proponowane menu i lokalizację, najlepiej zadzwonić na numer 32 333 22 46.

Resztę ogranicza już niemal tylko wyobraźnia.

Joanna Kępa Fotografia

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl