Śląskie Trendy

RE[punk]BLIKA w Mrowisku!

Przed nami wydarzenie, na którym spotkają się dwa pokolenia muzyków. Już 26 października w CKS Mrowisko Zbigniew Krzywański (współtwórca zespołu Republika) z Jackiem Bończykim wystąpią w projekcie Czarno- Białe Ślady,  a w drugiej części na scenie zaprezentują się zespoły, których nagrania znalazły się na płycie RE[punk}BLIKA Nieustanne Pogo.


Ta płyta to swoisty hołd dla twórczości toruńskiej grupy. 21 utworów zagranych przez zespoły znane od lat i młodsze, które nie miały szans zetknąć się na żywo z muzyką Republiki i Grzegorza. Punk różne ma oblicza muzyczne i ta płyta to udowadnia. Czystej wody punk rock, zimna fala, mocno alternatywne dźwięki sprawiają że krążek słuch się od początku do końca, bez przerwy!

I choć dawniej środowisku punkowemu nie po drodze było z zespołem Republika, dziś zespół ten i jej lider Grzegorz Ciechowski są ikonami muzyki rockowej w naszym kraju, uniwersalność śpiewanych tekstów, nieszablonowe i nowatorskie podejście do muzyki wciąż wywołują ciarki i rozpalają serca słuchaczy. Nikt przed nim i nikt po nich tak nie grał.

Sala teatralna godz. 17:00:

 

Spotkanie ze Zbigniewem Krzywańskim i Anią Stuczką prowadząca fan klub Republiki Republika Marzeń i autorką książki o zespole.

Koncert duetu Czarno-Białe Ślady

 

Klub Spirala godz. 19:00:

 

Koncerty zespołów:

ZMAZA,

CELA nr 3,

QULTURKA,

ZBEER,

VENTA QUEMADA,

BULBULATORS,

TESTER GIER,

CHUPACABRAS,

AFTER LAUGHTER

LESNE LUDKI

 

Bilety:

https://goingapp.pl/evt/2164221/punk-generation-2019-repunkblika

https://empikbilety.pl/wydarzenie/punk-generation-2019-re-punk-blika/pazdziernik-2019

Bilety kolekcjonerskie dostepne w kasie CKS Mrowisko ul. Pszczyńska 85

 

Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie GTW przy wsparciu finansowym Samorządu Miasta Gliwice

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl