Śląskie Trendy

Reanimacja Pubu KLINIKA

Już w czwartek, 23 kwietnia ponownie otwarty zostanie klub znany bielszczanom pod dawną nazwą KLINIKA. Po niewielkiej „operacji plastycznej”, wraca na arenę miejskiej rozrywki jako KLINIKA Pub REANIMACJA. Pierwszą imprezę w nowej miejscówce rozkręci DJ Hazel!

Jakie zmiany zaszły w dawnej KLINICE? Poprawiona została jakość dźwięku, zainstalowano bardziej efektowne oświetlenie, jest też więcej miejsca na parkiecie.

Przede wszystkim jednak zmianie ulegnie reputacja tego miejsca! ­Nieco nadszarpnięta prezentowaniem głównie komercyjnej muzyki, pójdzie w zapomnienie, gdy stworzona tu zostanie nowa historia, wypełniona wspaniałą zabawą i znanymi gwiazdami za sterami. Znakomity klimat tego miejsca i dobra zabawa z pewnością nie pozwolą Wam zasnąć.

Swoje miejsce w Klubie znajdą przede wszystkim miłośnicy sportu i dobrej muzyki. Muzykę i DJ’a, spośród trzech zaproponowanych wybierać będą internauci. W jeden weekend miesiąca gościem KLINIKI Pubu REANIMACJI będzie DJ z czołówki polskiej didżejki.

W dniu otwarcia imprezowiczami zakręcą „najszybsze ręce Europy”, czyli DJ Hazel, Mistrz Polski DMC w kategorii „MIKSOWANIE DO TAŃCA”, „MASTER DJ DMC” oraz VICE- Mistrz Europy z 2001 roku. Na gości inauguracyjnej imprezy czekają również atrakcyjne nagrody. Poziom zabawy rejestrował będzie kamerzysta, który przeprowadzi wywiady z imprezowiczami. Nagrania, których bohaterami będą nasi rozmówcy, zamieszczone zostaną w Internecie, na facebookowym profilu Klubu: www.facebook.com/KlinikaPub2, do polubienia którego serdecznie zapraszamy.

Przede wszystkim zapraszamy jednak do lokalu:

KLINIKA Pub REANIMACJA, 23 kwietnia, Bielsko-Biała, ul. Barlickiego 21.

Więcej informacji uzyskać można pisząc na adres: pubklinika@gmail.com.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl