Śląskie Trendy

Raj dla dzieci! Wielka Fabryka Elfów rusza w Fabryce Porcelany!

Miejsce wszystkim znane, ale przez nikogo nie widziane…. Wielka Fabryka Elfów, czyli skarbnica dziecięcych marzeń i fantazji, niedostępna dla ludzkich oczu… rusza już 1 grudnia w katowickiej Fabryce Porcelany. Najmłodsi  (w wieku od 3 do 10 lat) będą tam mogli spotkać się ze Świętym Mikołajem i jego pracowitymi pomocnikami.

 

W tym roku dzieci nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach, ale pomogą również w rozwiązaniu Tajemnicy Zaginionych Sań. By wypełnić zadanie, mali goście odwiedzą dziesięć punktów z atrakcjami. Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zakończy się oczywiście spotkaniem ze Świętym Mikołajem, gdzie każdy będzie miał czas, by osobiście powiedzieć o swoich marzeniach świętemu.

Portal Śląskie Trendy zaprasza do udziału w konkursie, w którym wygraną są zaproszenia dla rodzica i dziecka do Wielkiej Fabryki Elfów. Szczegóły na temat konkursu znaleźć można na stronie:

Konkurs z biletami do Wielkiej Fabryki Elfów

W czasie, gdy dzieci będą zwiedzać wielką manufakturę, rodzice mogą spędzić czas w przygotowanej specjalnie dla nich Kawiarni Elfów, do której dzieci zostaną odprowadzane po zakończonej zabawie. Można także przedłużyć wizytę w Fabryce, uczestnicząc w przygotowanych przez Elfy warsztatach malowania bombek lub ceramicznych kubków, które potem można zabrać do domu.

Wielka Fabryka Elfów działać będzie do 17 grudnia. Stronę internetową tego magicznego miejsca i informacje o biletach znaleźć można na stronie: Wielka Fabryka Elfów.

O fabryce:

Wielka Fabryka Elfów jest cyklicznym, odbywającym się od sześciu lat wydarzeniem, skierowanym do dzieci oraz ich rodziców, chcących przeżyć magię świąt u samych źródeł. W sumie nasze fabryki odwiedziło dotychczas ponad 80. tysięcy dzieci, dając się porwać świątecznej przygodzie. W tym roku Wielka Fabryka Elfów po raz pierwszy otwiera się w Katowicach w Fabryce Porcelany, dołączając do wydarzeń w Gdańsku (w Amber Expo) i Warszawie (na Stadionie PGE Narodowym).

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl