Śląskie Trendy

Prywatka PRL! Andrzejki w Szybie Maciej

Restauracja Szyb Maciej w Zabrzu wraz z Muzeum PRL-u zapraszają na niezwykłą prywatkę andrzejkową – w niezapomnianym stylu realizmu socjalistycznego! Andrzejkowa Prywatka w Stylu PRL odbędzie się w sobotę, 28 listopada 2015 od godz. 20.00.

Andrzejki to idealna okazja, żeby wsiąść w wehikuł czasu i przenieść się do PRL-u. Już na wstępie przywita gości luneta – czyli symboliczna 40-stka wódki.
W krainę znaną z filmów Stanisława Barei przeniesiemy się za sprawą fantastycznego zespołu Gramofon, w którego repertuarze znajdują się takie perełki jak piosenki wykonywane przez Trubadurów czy Czerwono-Czarnych.

Członkowie zespołu to wykształceni muzycy bezgranicznie oddani swojej pasji. Na swoim koncie mają wieloletnie doświadczenie sceniczne i estradowe, współpracowali z wieloma formacjami muzycznymi. Znani są również z występów w telewizyjnych show: Mam talent, X Factor, Must be the music.

Są laureatami konkursów, festiwali muzycznych i prestiżowych nagród m.in.: Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego w Łańcucie, Wyróżnienia dla Najlepszego Instrumentalisty na Mayday rock festiwal 2008 czy III miejsca w finale konkursu DBZ Guitars Polska.

Ale to nie jedyne atrakcje! Nie może zabraknąć menu utrzymanego w stylu PRL-u , choć nowocześnie podrasowanego – ciepła kolacja przypomni tamte smaki. Sentymentalna podróż będzie tym ciekawsza, że postindustrialny styl Szybu Maciej zostanie przełamany wystrojem z lat realnego socjalizmu, dzięki oryginalnym eksponatom, wybranym na tę okazję ze zbiorów Muzeum PRL-u. To jedyne tego typu muzeum w Polsce, mieszczące się w Rudzie Śląskiej którego zbiory i znajomość tematu pozwolą nam stworzyć dla Państwa prawdziwy wehikuł czasu!

Andrzejkowa Prywatka w stylu PRL-u jest propozycją na niezapomnianą zabawę z nutką nostalgii oraz magiczną podróż przez dziesięciolecia.
Impreza na obu poziomach – jedzenie w restauracji, tańce na 9.60. Połączenie między salami schody/winda/live stream.

Koszt 100 zł /os. Bilety do zakupu w Bistro i Restauracji, możliwość rezerwacji telefonicznej, ale odbiór koniecznie do 25 listopada. Bilety dostępne od 9 listopada.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl