Śląskie Trendy

Powitaj wiosnę z Silesia City Center

Trencze w wersji oversize, swetry z szerokimi rękawami, koszule z haftami i naszywkami, a z dodatków złote wisiorki i okulary vintage – to tylko niektóre z trendów królujących w tym sezonie.Każdy kto pasjonuje się modą i chce uzupełnić swoją garderobę o popularne nowości powinien zobaczyć wiosenne pokazy mody, które Silesia City Center organizuje w najbliższy weekend.

Już 18 i 19 marca, na Placu Tropikalnym SCC pojawi się ogromna scena multimedialna, na której zobaczymy najnowsze kolekcje pochodzące ze sklepów, które można znaleźć w Centrum. Do prowadzenia tego wydarzenia organizatorzy zaprosili znane i lubiane twarze: aktorkę i wokalistkę Barbarę Kurdej-Szatan oraz dziennikarza i prezentera Macieja Dowbora.

Podczas pokazów zobaczymy ponad 70 marek, w tym zarówno marki premium, jak i duże domy sieciowe.Swoje kolekcje zaprezentują m.in. włoskie Unisono i Terranova, francuskie Camaieu, brytyjski New Look czy amerykański The North Face. Pojawią się również ubrania z polskimi metkami: FemestageEvaMinge, Lancerto, Lavard czy Tatuum to tylko niektóre z nich. Jak ktoś kiedyś powiedział, moda nie istnieje bez dodatków, więc i tych nie zabraknie na wybiegu. Zobaczymy akcesoria z kolekcji m.in. ViuViuOptica, Jubiler Łodzińscy, Parfois i Happy Socks. A jeśli już mowa o skarpetkach, do prezentacji zaproszono także firmy obuwnicze, w tym: Loft37, HarpersShoes, Heavy Duty i Zebra.

Pokazy odbywać się będą w trzech blokach programowych, co dwie godziny, a pierwszy z nich rozpocznie się o 14.00. O część artystyczną pomiędzy prezentacjami wiosennych kolekcji zadba Akrobatyczny Teatr Tańca Mira-Art.To doświadczeni artyści, którzy ze sceną związani są od siedemnastu lat. W swoich widowiskach łączą balet i powietrzną akrobatykę, co przy wykorzystaniu różnych dodatkowych form artystycznych, takich jak piękne kostiumy, gra świateł i oprawa muzyczna zapiera dech i wywołuje emocje na twarzach widzów. Cieszymy się, że wszyscy odwiedzający wiosenne pokazy w naszym Centrum będą mieli okazję zobaczyć na scenie tę grupę artystyczną. To będzie niezapomniane przeżycie – mówi Dyrektor Silesia City Center,Monika Pyszkowska. Kto nie będzie mógł pojawić się na pokazach osobiście będzie miał okazję śledzić relację z tego wydarzenia na profilu Snapchat Centrum i na Facebooku.

Wiosenne pokazy mody w SCC będą odbywać się18-19marca, od godziny 14.00 do 19.00. Wstęp bezpłatny.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl