Śląskie Trendy

Power of Trinity w Alternative Night

Power of Trinty będzie gościem piątej edycji projektu Alternative Night. Koncert zespołu odbędzie się 5 września w Rocka Music Club o godz. 20. Tuż po nim atmosferę zabawy podtrzyma rockoteka.

POWER OF TRINITY – wywodząca się z Łodzi grupa stworzyła charakterystyczny styl muzyczny, złożony z gatunków muzycznych szerokiego spectrum. W jej muzyce wychwycić można surowe rockowe riffy dopełnione dźwiękami rodem z muzyki dub i reggae, z nutą raz subtelnej a raz agresywnej elektroniki. Album Power of Trinity – „Loccomotiv”, będący drugą płytą w dorobku grupy, zyskał status jednego z najbardziej popularnych polskich krążków rockowych 2011 roku, uzyskując m.in. nagrodę Płyta Roku łódzkiego wydania magazynu „Co jest grane”. Singiel „Chodź ze mną” osiągnął szczyty playlist wielu stacji radiowych, a liczba jego odtworzeń na serwisie You Tube zbliża się do 3 milionów. Również debiutancka płyta zespołu „11” zyskała wysokie noty, a przez magazyn „Teraz Rock” zaliczona została do grona 10 najważniejszych polskich debiutów ostatniego 10-lecia.

Dla Power of Trinity szczęśliwy okazał się również rok 2012. Na koncie zespołu pojawiły się prestiżowe Grand Prix Orange Warsaw Festiwal (zespół wystąpił tam u boku m.in. Lauren Hill, Prodigy i Linkin Park) oraz nagroda publiczności Festiwalu w Jarocinie. Power of Trinity zagrał także z Red Hot Chili Peppers, Kasabian i PIL na 1. edycji warszawskiego Impact Festiwal. Siłę i Moc Power of Trinity trzeba poczuć na żywo. Wtedy naprawdę ujawnia się ich surowa rockowa energia i jedyne co można powiedzieć to… Power to the people! – zachęcają organizatorzy.

A są nimi: Stowarzyszenie GTW, Samorząd Miasta Gliwice oraz Rocka Music Club.

Power of Trinity zagrają o godz. 20 (otwarcie bram o godz. 19) w Rocka Music Club. Po koncercie rockoteka. Wjazd: 20 zł / 25 zł. Bilety do nabycia w CAFE IGLO (Rynek 18), Księgarni CZAS (Zwycięstwa 1) oraz w Stacji Artystycznej Rynek (Rynek 4-5).

aku

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl