Śląskie Trendy

Pokaz mody w basenie, gra Quidditcha – 59. urodziny Legendii

Ostatnia sobota tegorocznych wakacji w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku będzie obfitowała w moc atrakcji od rana aż do północy. W tym dniu chorzowski park rozrywki obchodzić będzie swoje 59. urodziny oraz zaprosi na ostatnią w tym sezonie odsłonę nocnej zabawy, Legendia at Night. Na tych, którzy zdecydują się odwiedzić Legendię 1 września w dziennej części czekać będą m.in. urodzinowe prezenty i słodkości, pokazy iluzji oraz nauka gry w Quidditcha. Wieczorem zaś Legendia i agencja Models8 zaproszą wszystkich chętnych do wzięcia udziału w castingu międzynarodowego konkursu modelingowego oraz na niecodzienny pokaz mody.


59.urodziny Legendii Śląskiego Wesołego Miasteczka będą w tym roku naprawdę magiczne. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy książek o przygodach najsłynniejszego młodego czarodzieja, jak również fani iluzji. Wspólna zabawa rozpocznie się o godz. 10:00. Wówczas pierwszych 1000 gości parku będzie mogło liczyć na tradycyjne urodzinowe słodkości. Od 12:00 do 18:00 będzie można spotkać czarodziejów, poznać tajniki rycerskiego fachu i średniowiecznej magii, a zawodnicy profesjonalnej drużyny Quidditcha nauczą wszystkich chętnych gry w tę wyjątkową dyscyplinę sportu. – Na naszych gości czekać będą także urodzinowe upominki, a prawdziwą atrakcją będą z pewnością pokazy sztuk iluzjonistycznych. Na scenie przez cały dzień prezentować się będą artyści, którzy zapewnią doskonałą rozrywkę uczestnikom imprezy w każdym wieku. Nie zabraknie drobnych sztuczek z użyciem kart i innych rekwizytów, jak również tzw. dużej iluzji oraz pokazu w wykonaniu alchemika – zapowiada Izabela Kieliś, brand manager Legendii.

W wieczornej części, podczas Legendia at Night chorzowski park rozrywki stanie się także miejscem, w którym być może rozpocznie międzynarodową karierę kolejna wielka modelka na miarę Joanny Krupy, czy Anji Rubik. A to za sprawą współpracy z agencją Models8, jedną z niewielu firm na polskim rynku, która otrzymała wyłączną licencję na prowadzenie prestiżowego konkursu Fresh Faces Word w południowej części Polski.

Fresh Faces World to międzynarodowy konkurs otwierający drzwi do świata mody wszystkim młodym osobom, które marzą o karierze w tej branży. Zwycięzców minionych edycji można zobaczyć na okładkach renomowanych magazynów takich jak Vogue, Harper’s Bazaar, Elle, Cosmopolitan czy Glamour. Kolejny casting odbędzie się właśnie 1 września w Legendii. Połączony będzie z pokazem mody w nietypowej aranżacji z wykorzystaniem basenu i pięknej, kolorowej oprawy świetlnej.

Wśród jury oceniających uczestników pojawią się między innymi Maggie Haese – jurorka międzynarodowych konkursów modelingowych, ekspertka w tej branży, właścicielka konkursu Fresh Faces World i agencji Magteam Model Management w Nowym Jorku oraz Katarzyna Mroczkowska-Lizut – założycielka marki Models8, organizatorka eventów modowych z udziałem gwiazd polskiego show-biznesu.

Finaliści castingu zostają automatycznie zakwalifikowani do Gali Regionalnej, gdzie powalczą o udział w Wielkiej Gali Finałowej. Nagrodą główną jest wyjazd do Nowego Jorku o wartości 50 tyś. zł na jeden z największych światowych konkursów modeli IMTA (The International Modeling and Talent Associaton).  Zwycięzca Fresh Faces World by Models8 weźmie także udział sesjach zdjęciowych dla magazynu COSMOPOLITAN, HOT MODA oraz w słynnych Pier 59 Studios w Nowym Jorku.

W konkursie mogą wziąć udział osoby pomiędzy 14 a 28. rokiem życia. Modelki powinny mieć powyżej 172 cm wzrostu, natomiast modele powyżej 180 cm. Osoby niepełnoletnie muszą przyjść na casting z opiekunem. Osoby, które wypełnią formularz zgłoszeniowy i pojawią się na castingu będą mogły wziąć udział w imprezie Legendia at Night bezpłatnie. Więcej szczegółów dostępnych na stronie www.models8.org oraz www.legendia.pl. Na imprezę Legendia at Night obowiązuje dedykowany bilet wstępu dostępny w kasach oraz na stronie www.gopass.pl.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl