Śląskie Trendy

Pod Prądem Kabaretu Skeczów Męczących

Po niezwykle udanym roku 2016 Kabaret Skeczów Męczących wraca „Pod prądem”. 14 maja o godzinie 20:00 program ten będzie można zobaczyć w Kino Centrum, Jastrzębie Zdrój, ul. Piłsudskiego 27.

KSM wraca ze zdwojoną kabaretową mocą. W najnowszym spektaklu nie zabraknie niczego, z czego zna i ceni ich każdy kabaretowy widz w kraju. Będą megawaty energii płynącej ze sceny, będą uwielbiane przez publiczność nietuzinkowe postacie, grane przez Jarosława Sadzę, a przede wszystkim nowe, nie emitowane w telewizji skecze. To największa dotychczasowa produkcja kabaretu. Pod prądem ma być też trochę pod prąd, nie zabraknie więc odważnych treści i elektryzujących tekstów, które zbudują potrzebne napięcie. Wśród premierowych skeczy oraz
uwielbianych hitów możecie być pewni, że pojawi się cała masa nieposkromionej improwizacji, niezaplanowanej zabawy z publicznością i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Podłącz się do nas i daj się zabrać w kabaretową podróż po polskich absurdach, które KSM tak wyraziście ukazuje w swojej twórczości.
Kiedy myślisz, że już nic cię nie zaskoczy, my włączamy drugą taryfę i ile elektrownia dała.
A na bis, Herbatka z prądem, kabaretowy przebój minionego roku – Chrzciny” w wersji jakiej jeszcze nie widziałeś.

Bilety zakupić można na stronach:

https://kulturairozrywka.pl/jastrzebie-zdroj-kabaret-skeczow-meczacych-pod-pradem/kup-bilet/36908

https://www.kabaretowebilety.pl/buyticket/kabaret-skeczow-meczacych-pod-pradem/3655/2680

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl