Śląskie Trendy

Pierwszy teledysk Erith!

Wojownicy Aikido, mnóstwo zieleni i intrygujące wnętrza starej opuszczonej fabryki – pierwszy teledysk Erith jest już gotowy! Klip do utworu „Pośród traw” kręcony był w Łodzi pod koniec sierpnia. Jest to kolejny bardzo ważny krok w karierze młodej gliwiczanki, która koncertując w całej Polsce podbija serca coraz większej liczby słuchaczy! W piątek wreszcie zagra w Gliwicach. Impreza w Klubie Spirala rozpocznie się o godzinie 20.00, a Erith na scenie pojawi się po 22.00. 

„Żyjemy pośród traw, chronimy cały świat” jak mantra rozbrzmiewają słowa najnowszego singla Erith. 22-letnia artystka od samego początku swojej kariery zwraca uwagę na to, że dobrze jest żyć zgodnie z naturą i szanować to, co daje ludziom przyroda: „Kocham zwierzęta. Mam trzy koty, psa i nie rozumiem, jak niektórzy ludzie mogą krzywdzić tak niewinne istoty. Uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu i w związku z tym, często widzę, jak bardzo zaśmiecone są lasy i inne piękne miejsca, o które powinniśmy dbać”.

Autorem teledysku jest Witold Ancerowicz

Erith niedawno użyczyła swojej muzyki do filmu. „To był zupełny przypadek. Jesienią zeszłego roku w pewnym pubie odbywało się nagranie telewizyjne. Śpiewałam „Where’s the moon” i udzielałam wywiadu. Okazało się, że podczas nagrania w lokalu jadł sobie pizzę reżyser – Paweł Podlejski, któremu tak spodobała się moja muzyka, że postanowił zaproponować mi współpracę.” W produkcji został wykorzystany utwór „Waiting for the Instinct” i „Anwei”, który Erith napisała na potrzeby filmu. Premiera „Pociechy” odbędzie się 5 listopada w katowickim kinie Kosmos.

Wiemy też, że już od pewnego czasu trwają prace nad kolejny teledyskiem Erith, lecz nie znamy jeszcze daty jego publikacji. Udało nam się ustalić, że materiał jest już nagrany. Teraz czas na postprodukcję. Erith cały czas koncertuje i to właśnie jej występy na żywo robią na jej fanach największe wrażenie. W najbliższym czasie Erith wystąpi też jako support Julii Marcell w Łodzi (29 października) i w Krakowie (5 listopada), a także we Wrocławiu, gdzie zaprezentuje swój repertuar przed zespołem  Xxanaxx (10 listopada).

MUSIC: www.youtube.com/c/ErithThurisaz
FB: www.facebook.com/erithiu
Pośród traw: https://youtu.be/q96xYQrEZ9M

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl