Śląskie Trendy

Pia Durisch i Aldo Nolli

Na wykład Pia Durisch i Aldo Nolli zapraszamy do Galerii SARP w Katowicach. Wykład w ramach Mistrzów Architektury SARP odbędzie się w czwartek 7 maja w godz. 18.00-21.00.

Diabeł tkwi w szczegółach – tak chyba można w skrócie opisać naszych najbliższych wykładowców.

Z jednej strony ich architektura jest idealnym przykładem szwajcarskiej szkoły: prostota linii, podziału, rytmu. Genialna, wręcz powalająca logika aranżacji przestrzeni i cudowna symetria.

Z drugiej strony, to coś, o czym marzą miliony architektów, a tylko nielicznym udaje się znaleźć – ba! zastosować – SZCZEGÓŁ, DETAL, który wyjaśnia wszystko.

Pia Durisch i Aldo Nolli mają tych szczegółów w swoim portfolio bez liku; czasem jest to wyoblenie kąta między belką a kolumną, czasem dodatkowa płaszczyzna dachu, gdzie indziej delikatne wysunięcie elewacji poza obrys poziomu niżej.

Genialność ich projektów tkwi w harmonii i prostocie przełamanej „diabelskim” detalem.

Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich odważnych na szwajcarsko-włoski duet Mistrzów Architektury. Projektowanie po spotkaniu z nimi już nigdy nie będzie takie samo.

Wykład odbędzie się 7-ego maja o godzinie 18.00.
Tym razem zapraszamy do korzystania z formularza zgłoszeniowego w celu rezerwacji miejsca na wykład, link poniżej:

http://goo.gl/forms/Y7DiydbRRV

Osoby zarejestrowane w ten sposób mają pierwszeństwo wejścia. Sala wykładowa będzie otwarta od godz. 17.45. Rezerwacje miejsc obowiązują do godziny 18.00. Później wpuszczamy wszystkich chętnych, aż do zapełnienia sali.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl