Śląskie Trendy

OWOCUJ z Siostrami Wajs czyli zostań Gwiazdą teledysku!

Pod takim tajemniczym tytułem Zespół Siostry Wajs & Stonoga ukrył kolejną artystyczną akcję. Nagraj filmik do  piosenki „Owocowa samba” i stań się częścią teledysku. Zastanawiasz się jak to możliwe? Otóż Siostry Wajs twierdzą, że możliwe i bardzo proste!


Materiał filmowy może nagrać tak naprawdę każdy z Was w wybranych przez siebie konfiguracjach: z bratem, siostrą, grupą przyjaciół, z psem lub z kotem, rodzicami, solo lub z babcią. Zastanawiasz się co powinno znaleźć się na tym filmiku? Otóż ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia! Możesz stepować, tańczyć, żonglować, puszczać bańki mydlane, robić śmieszne miny, stać na rękach robić akrobacje lub po prostu przebrać się za owoc. Ważne, aby robić to w rytm piosenki „Owocowa samba”.


– Ważne jest również to, aby nauczyć się tekstu piosenki i ruszać ustami, jak podczas Mini Playback Show! Wybierzemy najciekawsze fragmenty przesłanych filmów. Zależy nam, aby zobaczyć zaangażowanie, dobrą energię, szeroki uśmiech i dobry pomysł na teledysk do „Owocowej samby” – mówią zgodnie Siostry Wajs – Mamy nadzieję, że to będzie wspólny, owocowy teledysk wszystkich dzieciaków.

 

Filmiki można nagrywać do końca marca w wysokiej jakości w poziomie. Resztę ważnych informacji przeczytacie w wydarzeniu na facebookowym profilu zespołu Siostry Wajs & Stonoga:

https://www.facebook.com/siostrywajs

Najlepsze materiały znajdą swoje miejsce w teledysku, którego premiera przewidziana jest 30 kwietnia o godz. 16:00 na kanale YouTube Sióstr Wajs.

Co o tym myślisz? Brzmi jak dobry plan? To bierz się do działania! Siostry Wajs czekają na Twój filmiki! Bądź częścią czegoś pozytywnego, kolorowego i owocowego! Bądź częścią  zespołu Siostry Wajs & Stonoga i wraz z dzieciakami z całej Polski dołącz do teledysku. Owocuj z Siostrami Wajs!

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl