Śląskie Trendy

Ogólnopolski Dzień Marzeń

W najbliższą sobotę, 20 maja, katowicki oddział Fundacji Mam Marzenie zaprasza na obchody Ogólnopolskiego Dnia Marzeń, których celem jest uświadomienie wszystkim jak ważne są marzenia oraz profilaktyka zdrowotna. Ta cykliczna akcja Fundacji w tym roku przyjmie formę gry miejskiej dla całych rodzin. Rejestracja uczestników zabawy trwa do 18 maja.

Już w najbliższą sobotę, 20 maja, w Katowicach, w Westybule Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego na placu Sejmu Śląskiego rozpocznie się specjalna gra miejska skierowana do rodzin zorganizowana z okazji Ogólnopolskiego Dnia Marzeń. Organizatorem imprezy jest katowicki oddział Fundacji Mam Marzenie.

Zgłoszenia grup, które chciałyby wziąć udział w grze, przyjmowane są do 18 maja. W tym celu wszyscy chętni muszą zarejestrować się przez formularz zamieszczony na stronie http://www.dzienmarzen.org/rejestracja lub zgłosić się na miejsce startu gry w godzinach 9:30.00-11.30 (tylko w przypadku wolnych miejsc). Drużyna biorąca udział w grze miejskiej może liczyć od 2 do 4 osób.

Szczegółowych informacji na temat gry udziela Jakub Marcjasz, wolontariusz katowickiego oddziału Fundacji Mam Marzenie, pod numerem telefonu: 600 114 162 lub adresem e-mail: rzecznik.katowice@mammarzenie.org.

O Ogólnopolskim Dniu Marzeń:

Historia Ogólnopolskiego Dnia Marzeń rozpoczęła się od marzenia Krystiana, podopiecznego Fundacji Mam Marzenie, którego największym marzeniem jest przebadanie jego kolegów i koleżanek pod kątem wykrywania nowotworów, „aby nikt nie musiał cierpieć tak jak ja”. Swoim marzeniem Krystian zapoczątkował coroczną akcję pt. „Ogólnopolski Dzień Marzeń”. Celem tego dnia jest uświadomienie wszystkim jak ważne są marzenia oraz profilaktyka zdrowotna.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl