Śląskie Trendy

Nowy klub w Katowicach!

Fame Club to nowa wizytówka Katowic łącząca styl, świetny klimat, najnowsze trendy, a wszystko to w stylowym wnętrzu z profesjonalną obsługą barmańską na najwyższym poziomie. Miejsce, w którym spotkasz znajomych, przyjaciół oraz ludzi biznesu, mody, stylistów, branży beauty & fashion oraz trendsetterów. Fame Club to przede wszystkim doskonała muzyka, o którą zadbają rezydenci na dwóch parkietach muzycznych serwujących wszystkie odmiany muzyki house, oraz parkiet z muzyką R’n’B, Chillout, Mash-ups. 

Dbałość o szczegóły to specjalność klubu, jak zapowiadają właściciele lokalu – profesjonalny cocktail flair bar wraz ze specjalną kartą menu zadba o zmysły smaku wszystkich gości!
Fame Club serwować będzie niespotykane nigdzie indziej cocktaile oraz produkty najwyższej jakości, po to aby każdy czuł się niezwykle komfortowo i przyjemnie.
O muzyczne doznania na najwyższym poziomie odpowiedzialni będą elitarni dj’e z kraju i zagranicy, nie zabraknie też live act’ów!
 
Bez wątpienia od przyszłego weekendu na klubowej mapie Katowic pojawi się lokal premium o nietuzinkowym wnętrzu, stworzonym ze smakiem i elegancją, to będzie także dodatkowa przestrzeń dla strefy biznesu.
Na otwarcie przewidziano wiele atrakcji….
W najbliższy weekend 26-27 stycznia będzie miała miejsce absolutnie wyjątkowa noc klubowa, w której udział potwierdzili posiadacze specjalnych zaproszeń.
W piątek zaplanowano tajemniczą imprezę, na którą obowiązują sekretne kody!
W sobotę w Fame Club trzeba się pokazać… będzie dużo atrakcji nie tylko tych muzycznych.
Na otwarcie zaproszone zostały wyjątkowe osobistości – sprawdź kto się pojawi!
______________________________________________________________________________
Zagrają: Radetzki / Lexico / Kenneth / Mido
Zaśpiewa: Kasia Malenda
Wyśmienite przekąski serwować bedzie: Sebastian SZROMU Schrom – Szef Kuchni, bloger kulinarny oraz laureat wielu prestiżowych konkursów gastronomicznych, wirtuoz kuchni.
 
Strat: 21.00
Obowiązuje klubowa elegancja!
FAME CLUB 
 

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl