Śląskie Trendy

Nowa strefa gastronomiczna w Silesia City Center

Pięć stref, plac zabaw dla dzieci, żagle akustyczne, nowoczesny wystrój i innowacyjne rozwiązania architektoniczne – tak będzie wyglądał Tygiel Smaków, czyli nowa odsłona strefy gastronomicznej w Silesia City Center. Na 2384 metrach kwadratowych zostanie udostępnionych 330 miejsc w nowej aranżacji, umożliwiającej nie tylko komfortowe spożywanie posiłków, ale też odpoczynek czy spotkania w przytulnej atmosferze.

Każdy klient centrum handlowego wie, jak przyjemnie jest odpocząć podczas zakupów. W Silesia City Center rozpoczęła się modernizacja strefy food court, która zostanie otwarta w nowej aranżacji już w październiku. Pod nazwą Tygiel Smaków zostanie utworzonych pięć stref: Kuchnia, Ogródek,  Taras, Salon oraz Pokój rodzinny. Każda z nich będzie różniła się posadzką, kolorystyką, umeblowaniem i projektem wnętrza. Jednym z największych elementów dekoracyjnych będą żagle akustyczne, które pozwolą wygłuszyć hałas i tym samym zwiększyć komfort klientów jak również stworzyć przyjemna atmosferę.Ważną strefą będzie także przestrzeń dla dzieci, czyli wydzielony plac zabaw, w którym rodzice będą mogli zostawić pociechy i spokojnie zjeść posiłek, obserwując jednocześnie swoje latorośle. Kolejnym udogodnieniem dla rodziców młodszych dzieci w strefie gastronomicznej będzie również mikrofalówka, w której podgrzeją oni maluchom posiłek czy mleko. Ludzie coraz częściej zwracają uwagę na to, w jakich warunkach jedzą i gdzie się spotykają. Chcąc zwiększyć komfort zdecydowaliśmy się na przebudowę strefy gastronomicznej. Mam nadzieję, że nowy Tygiel Smaków stanie się miejscem, do którego będzie się chciało przyjść nie tylko przy okazji zakupów – mówi Magdalena Gibney, dyrektor Silesia City Center.

Nowy Tygiel Smaków zostanie zaaranżowany z najlepszej jakości materiałów, odpornych na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. Dla wygody przy stolikach pojawią się gniazdka USB, dzięki czemu klienci będą mogli szybko i bezpłatnie doładować telefon.

Prace nad nową strefą gastronomiczną nie będą miały wpływu na funkcjonowanie Centrum. Będą odbywać się po jego zamknięciu, dzięki czemu wszyscy odwiedzający Centrum nie odczują dyskomfortu związanego z modernizacją. Tygiel Smaków w nowej odsłonie zostanie zaprezentowany już w październiku.

Silesia City Center znana jest z dbania o potrzeby swoich odwiedzających. Tylko w tym roku największe centrum handlowe na Śląsku umożliwiło korzystanie z usługi tłumacza dla osób Głuchych, udostępniło opaski dla dzieci, postawiło na Placu Słonecznym sponsorską stację rowerów miejskich City by Bike, a w maju otworzyło po przebudowie kolejną część usługową na I piętrze.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl