Śląskie Trendy

Noc Reklamożerców w gliwickim AMOKU

Noc Reklamożerców zapadnie w piątek, 25 sierpnia 2017 o godz. 20. w gliwickim Kinie Amok.

Noc Reklamożerców to unikalny pokaz złożony wyłącznie z reklam. Obok festiwalu Cannes Lions to największe międzynarodowe święto reklamy, organizowane od ponad 30 lat w 40 krajach na świecie. Na uczestników 36. edycji Nocy Reklamożerców czeka ponad 400 najlepszych i najgorszych reklam z całego świata.

Oto kluczowe wątki tegorocznej edycji:

  •  Głównym tematem 36. Nocy Reklamożerców jest planeta Ziemia. Reklamodawcy oddają jej hołd poprzez przejmujące przesłania i niesamowite fotografie.
  • W zeszłym roku ukazała się najnowsza część StarWars, a rynek został zalany reklamami łączącymi intergalaktyczne postaci z przeróżnymi rodzajami produktów. Zobaczymy zatem Lorda Vadera, Mistrza Yodę czyChewbaccę w najdziwniejszych scenariuszach…
  • Uwielbiamy kicz i jesteśmy z tego dumni! Nasi przyjaciele z Chin są w stanie stworzyć zarówno najlepsze, jak i najgorsze reklamy na świecie.
  • Czy zauważyliście ogromną liczbę programów reality show, których przewodnim tematem jest gotowanie? Przygotowaliśmy kolekcję najlepszych krótkich filmów z Wielkiej Brytanii dotyczących pewnej marki masła, które stanowiły inspirację dla wielu późniejszych reklam (z lepszym lub gorszym skutkiem). Te spoty reklamowe sprawią, że będziecie mieli ochotę pożreć ekran!
  • Przezabawna kolekcja spotów promujących portugalski festiwal filmów #LGBT Queer Lisboa zapewni tony śmiechu i rozszerzy spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość.
  • Będzie także nieco historycznie – w naszych archiwach znaleźliśmy najstarszą na świecie jugosłowiańską reklamę, która zachęca do kupna pasty do zębów (1926).
  • So British – Wielka Brytania zawsze była i będzie na czele kreatywności!
  • Gwiazdy filmowe użyczają swojego wizerunku rozmaitym markom, ale robią to również ze szlachetnych pobudek. Zobaczycie Matta Damona, Davida Beckhama, George’a Clooneya oraz całą plejadę pozostałych gwiazd w reklamach, wśród których znajdziecie poważne i zabawne produkcje, a także kilka, które są naprawdę sexy.
  • Meksyk w tym roku świętuje dwudziestolecie międzynarodowego pokazu Nocy Reklamożerców i uraczy was porcją zaskakujących spotów reklamowych…

 

Ceny biletów na Noc Reklamożerców (czas trwania 360’):

– normalny – 30 pln; – ulgowy – 25 pln

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl