Śląskie Trendy

Natalia Przybysz – koncert w BWA

Natalia Przybysz jest jedną z najbardziej charyzmatycznych i utalentowanych polskich wokalistek. Zdobyła popularność jako wokalistka najlepszego polskiego zespołu soul i R&B – Sistars, w którym śpiewała razem z siostrą Pauliną Przybysz. Po zawieszeniu działalności grupy, od 2006 roku zaczęła występować w projektach solowych, głównie pod pseudonimem NATU. Jej koncert w Galerii Bielskiej BWA odbędzie się w poniedziałek, 4 maja o godz. 19.00.

Podczas koncertu w Galerii Bielskiej BWA zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej płyty „Prąd”. 23 kwietnia 2015 roku, podczas gali rozdania nagród muzycznych Fryderyk 2015, zdobyła ona aż 2 statuetki – w kategoriach Album Roku Rock i Utwór Roku. Album ten odniósł również sukces sprzedażowy – osiągnął status złotej płyty.

Muzyka Natalii Przybysz to pogranicze bluesu i soulu, zakorzeniona jest zarówno w amerykańskiej tradycji obu gatunków, jak i otwarcie nawiązuje do klasyki polskiego bluesa i rocka z lat 60. i 70.

Koncert odbędzie się w górnej sali Galerii Bielskiej BWA (miejsca stojące). Bilety w cenie 45 zł do nabycia w Klubokawiarni Aquarium (I piętro galerii) w godzinach otwarcia kawiarni. Organizatorzy koncertu: Stowarzyszenie Kulturalne „Sonata”, Galeria Bielska BWA, Fundacja Kultury „Kalejdoskop” i Klubokawiarnia Aquarium.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl