Śląskie Trendy

Nagrywają przesłanie dla Paryża

Wesprą paryżan, przesyłając im słowa otuchy za sprawną mobilnego studia nagrań w Katowicach. Przez całą sobotę będzie można wejść do filmobusa „7 miliardów Innych” i przekazać własną wiadomość dla paryżan związaną z wczorajszym atakiem terrorystycznym.  W ten sposób powstanie instalacja video „Przesłanie dla Paryża”.

Dobiega końca pierwszy etap francuskiego projektu „7 miliardów Innych” Fundacji GoodPlanet z Paryża. Od września w mobilnym studiu nagraniowym Polakom zadawano pytanie o ich definicję szczęścia, miłości, a także o ich marzenia. Ostatni przystanek filmobusu miał się odbyć w tę sobotę w Katowicach, jednak w obliczu wczorajszej tragedii trudno dociekać istoty takich zagadnień, jak szczęście i dziecięce marzenia .

 

Dlatego reporterzy Fundacji GoodPlanet zaproszą przed kamerę wszystkich, którzy chcą nagrać swoje przesłanie dla paryżan – słowo otuchy i wsparcia, wyrazu solidarności z ludźmi, którzy przeżywają tragedię. Mobilne studio będzie czekało od godziny 11:00 do 13:00 na Nikiszowcu przed lokalem Zillmann Tea&Coffee oraz od 14:00 do 22:00 na ulicy Mariackiej w Katowicach. Nagranie odbywa się bezpłatnie i może wziąć w nim udział każdy.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl