Śląskie Trendy

Na sportowo z Beatą Sadowską

Beata Sadowska, znana dziennikarka i prezenterka, a także ambasadorka zdrowego stylu życia, w sobotę, 14 kwietnia ćwiczyć będzie na ciekawych urządzeniach treningowych z klientami Centrum Handlowego FORUM.

Treningi i spotkanie z dziennikarką odbędą się między godz. 13.00 a 18.00. W programie m.in. energetyczne pokazy zumby, trening z odważnikami kettlebell, a także ćwiczenia z urządzeniami takimi jak airbike czy roller, które pozwolą spalić zbędne kalorie. Trenerzy ze współpracującego z Forum klubu My Fitness Place pokażą też, jak ćwiczyć z taśmami powerband oraz kompletem hantli. Dodajmy, że My Fitness Place wkrótce otworzy swój klub właśnie na terenie Forum.

Jak informują organizatorzy wydarzenia, sportowa sobota w CH FORUM jest częścią corocznej akcji, w ramach której dziesięcioro finalistów poprzedzającego ją konkursu dokonuje życiowej metamorfozy.

– Dla Beaty Sadowskiej przyjazd do CH FORUM będzie też okazją do spotkania się z uczestnikami wspomnianego konkursu „Z FORUM możesz więcej” – wyjaśnia rzecznik CH FORUM, Marek Thorz. ­- W jego ramach dziesięcioro finalistów przez miesiąc usiłuje dokonać totalnej zmiany swojego życia, w tym: wizerunku i stylu, sposobu odżywiania się oraz podejścia do aktywności sportowej.

W programie, oprócz ćwiczeń pod okiem instruktorów na najnowszych urządzeniach treningowych, każdy będzie mógł bezpłatnie przeanalizować skład ciała, aby przekonać się, czy to już odpowiedni moment do rozpoczęcia regularnych ćwiczeń w klubie. Alternatywne formy treningu z wykorzystaniem stymulacji mięśni zaprezentuje tego dnia Galeria Treningu EMS. To propozycja dla nieco bardziej zagonionych osób, ale też dobre wsparcie tradycyjnych form treningu.

Beata Sadowska już jako dziecko trenowała lekkoatletykę na stołecznej Legii. Ukończyła 15 maratonów (m.in. w Nowym Jorku, Tokio, Londynie i Amsterdamie) oraz kilka triathlonów. Chętnie wspiera inicjatywy promujące sport. W każdą podróż zabiera buty do biegania. Z tej pasji powstała książka „I jak tu nie biegać!”, która szybko stała się bestsellerem.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl