Śląskie Trendy

Na łyżwy do Europy

Już w sobotę 19 grudnia startuje bezpłatne lodowisko w Europie Centralnej. Do końca lutego będzie można na nim ćwiczyć kondycję i przekonać się, na czym polega magia jazdy na łyżwach.

Sezon zimowy niemal od początku naszej działalności to dla nas okazja, aby zachęcić mieszkańców Śląska do aktywnego spędzania czasu na wolnym powietrzu – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor marketingu Europy Centralnej. – Z tej okazji już trzeci raz zapraszamy do odwiedzenia bezpłatnego lodowiska, które startuje u nas jeszcze w sezonie przedświątecznym. Między innymi po to, aby w przerwie między zakupami postawić na chwilę ruchu i rozrywki na świeżym powietrzu. Bardzo zależy nam na promowaniu zdrowego stylu życia, dlatego podobnie jak w ubiegłym roku, w trakcie ponad dwumiesięcznej działalności lodowiska zaproponujemy na nim wiele niespodzianek i dodatkowych atrakcji, skierowanych głównie do dzieci i młodzieży.

Inauguracja sezonu na lodowisku odbędzie się w sobotę 19 grudnia. Od poniedziałku do piątku będzie czekać na łyżwiarzy w godzinach 15:00-20:00, a w soboty i niedziele od 11:00 do 20:00. Podczas Wigilii będzie czynne wyjątkowo od 9:00 do 14:00, a w Sylwestra do 17:00. Podobnie jak Centrum, nie będzie otwarte w dniach świątecznych, czyli 25 i 26 grudnia oraz 1 i 6 stycznia. Na specjalnie przygotowanej tafli o wymiarach 20 na 40 metrów będzie można w sobotę i niedzielę skorzystać nieodpłatnie z porad profesjonalnych instruktorów nauki jazdy na łyżwach. Planowane są również specjalne wydarzenia, które mają przekonać mieszkańców Śląska do bardziej aktywnego spędzania okresu zimowego. Wejście na taflę jest darmowe. Przy lodowisku będzie działać także wypożyczalnia łyżew. Koszt ich wynajęcia to 5 złotych.

Poszukiwacze prezentowych inspiracji z pewnością wybiorą się do centrum przy Pszczyńskiej z jeszcze jednego dodatkowego powodu. Do 20 grudnia każdego dnia dla uczestników loterii przygotowano 100 nagród dodatkowych, wśród nich są m.in. karty podarunkowe, sprzęt AGD, czy bony na wakacje. Można także wygrać samochód – Suzuki SX 4. Zwycięzcę poznamy właśnie w przedświąteczną niedzielę, losowanie rozpocznie się o godz. 17:00. Z myślą o najmłodszych gościach przygotowano także dwie przedświąteczne edycje mini disco. Odbędą się one 19 i 20 grudnia o godz. 17:00. Start na piętrze restauracyjnym (+1). Udział w nich jest bezpłatny.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl