Śląskie Trendy

Mikołajkowe „Wakacje z duchami”

W niedzielę, 4 grudnia o godz. 16:00 Teatr Zagłębia przygotował dla najmłodszych widzów mikołajkowy pokaz spektaklu „Wakacje z duchami”. Przedstawienie jest sceniczną inscenizacją kultowej powieści Adama Bahdaja i zadowoli wszystkich tropicieli skarbów, przygód i duchów!

Spektakl przeznaczony jest dla widzów od 7. roku życia. Bilety w cenie 20/18 zł.

Po przedstawieniu Mikołaj wręczy dzieciom upominki – podpisane paczki prosimy zostawić przed spektaklem w szatni teatru.

Opis spektaklu: Paragon, Mandżaro i Perełka spędzają wakacje w mieszkaniu ciotki na wielkim blokowisku. Pobyt zapowiada się kompletnie nieciekawie, za oknem szaro buro, pada deszcz i wieje nudą. Jedyną atrakcją jest kot Hator, który, jak to kot, chadza własnymi drogami. Gdy gubi się po raz kolejny, chłopcy na przekór nudzie zakładają agencję detektywistyczną. W tym czasie na położonym w pobliżu mieszkania ciotki starym zamku rozpoczyna się przebudowa. I pojawia się wymachujący toporem duch! Mało tego, w okolicy zaczyna kręcić się sporo podejrzanych typów… Agencja detektywistyczna od tej pory będzie miała pełne ręce roboty!

Teatr Zagłębia
ul. Teatralna 4
41-200 Sosnowiec

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl