Śląskie Trendy

Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne w Katowicach wśród największych festiwali w Europie

Potęga eksplozji i światła! W 2016 roku Katowice ugoszczą jeden z największych festiwali pirotechnicznych w Europie. Na wydarzenie zapraszamy 20 sierpnia na lotnisku Muchowiec.

Za nami pokazy w Warszawie i Katowicach, które w 2015 roku przyciągnęły ponad 65 000 uczestników. Zobaczcie jak wyglądały jedne z najpiękniejszych widowisk pirotechnicznych w Europie.

7000 ładunków wystrzelonych w powietrze, widowiskowe spektakle pirotechniczne, synchronizacja z muzyką, niesamowite pokazy laserowe oraz koncerty. Zapraszamy na Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne 2016!

Strefa trybun.

W 2016 roku podczas III Międzynarodowych Pokazów Pirotechnicznych dla uczestników festiwalu zostanie udostępniona specjalna strefa trybun wraz z miejscami siedzącymi.

Pokazy, jakich jeszcze nie było.

Organizatorzy III Międzynarodowego Pokazu Pirotechnicznego opowiadają o wydarzeniu.

III Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne

są bez wątpienia największym widowiskiem pirotechnicznym w Polsce i jednym z największych w Europie. To szczyt pirotechnicznego kunsztu połączonego z muzyką. Idealne zgranie wszystkich elementów przenosi widzów w niezwykły świat ognia, laserów i dźwięku.

Spektakularne widowisko przygotowywane jest przez najlepszych pirotechników w Europie. Całe piękno pokazu widz odczuje będąc w strefie widokowej z odległości ok. 150 metrów od wystrzałów. To właśnie w strefie widokowej usłyszymy muzykę idealnie dopasowaną do całego show wraz z efektami wizualizacji laserowych.

Nad końcowym efektem całego wydarzenia pracuje ponad 500 osób a prace rozpoczynają się już rok wcześniej. W 2016 roku na uczestników czekają 3 potężne, zapierające dech w piersiach spektakle!

Uwaga! Drogi w pobliżu terenu imprezy zostaną wygrodzone i wyłączone z ruchu pieszego!

Bilety w cenach promocyjnych do nabycia za pośrednictwem

groupon.pl   ebilet.pl   ticketpro.pl   kupbilet.pl   eventim.pl    bilety24.pl   empik

 Bilety w wyższych cenach dostępne są także w dniu imprezy w kasach biletowych.

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl