Śląskie Trendy

MEGA ZABAWA Z MEGA BLOKSAMI w CH FORUM

Maluchy czeka w CH FORUM Gliwice mega weekend pełen mega zabawy w budowanie. 13 i 14 maja (sobota-niedziela) w godz. 12:00-18:00 spotkają budowniczych od Mega Bloksów, słynnych klocków.

Organizatorzy radzą rodzicom zaraz po przyjściu zameldować swoje pociechy w punkcie startowym. Odbiorą tam specjalne dzienniczki budowy, które przydadzą się na kolejnych etapach zabawy.

Na przykład w Strefie Budowy – stanowisku, na którym wspólnie zbudują wyposażenie domu. Tu też odbędą się zawody w budowaniu największej wieży. Jej autor lub autorka otrzymają mega nagrodę.

Dzieciom ogromną frajdę sprawi Strefa Rywalizacji. Będą tu zbierać na czas, za pomocą specjalnych pojazdów, klocki z toru. Będzie też można wskoczyć do dużego basenu pełnego klocków i zanurzyć się w nim w zabawie po uszy.

Na kolorowy plac budowy w CH FORUM złoży się także mega atrakcja: prawdziwy dom z Mega Bloksów. Jego niesamowita konstrukcja zachwyca dzieci i dorosłych. Ten dom, choć ma dach, ściany i okna, w weekend czekać będzie na małych konstruktorów, którzy go urządzą.

Na końcu każde dziecko będzie mogło odebrać pamiątkowy dyplom. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl