Śląskie Trendy

Media Tent – nowe technologie w Gliwicach

We wrześniu Gliwice opanują fani elektroniki, technologiczne namioty przygotowane przez Śląską Sieć Metropolitalną umożliwią poznanie nowinek ze świata techniki. 19 września na miłośników techniki i elektronicznych wynalazków czekają nietuzinkowe wydarzenia, wśród nich między innymi turniej gier komputerowych na wielkoformatowym ekranie, warsztaty programowania, prezentacja stroju aktywizującego ruch i wyścigi zdalnie sterowanych pojazdów, a wszystko to podczas plenerowego wydarzenia „Media Tent”.

„Media Tent” to wydarzenie, które wraz z „II Międzynarodowym Forum Innowacji” tworzą przedsięwzięcie Nowe Technologie – Nowe Horyzonty, promujące innowacyjne rozwiązania technologiczne w biznesie, życiu codziennym i rozrywce. Podczas „Media Tent” uczestnicy w kilku wielkich technologicznych namiotach będą mogli poznać najnowsze trendy w elektronice. Z kolei II Międzynarodowego Forum Innowacji dedykowane sferze biznesu skupi się na przedsiębiorstwach, działających na rynku polskim i zachodnioeuropejskim ich produktach i usługach oraz zaawansowanych technologicznie inwestycjach i możliwościach współpracy i transferu wiedzy.
Przedsięwzięcie Nowe Technologie – Nowe Horyzonty odbędzie się 19 września 2014 w dwóch sąsiadujących ze sobą lokalizacjach.
II Międzynarodowe Forum Innowacji:
Wydział Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach, ul. Strzody 10
Miasteczko multimedialne: „Media Tent”
Plac Krakowski w Gliwicach.

Plakat mały

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl