Śląskie Trendy

MAYDAY Poland „15 YEARS FULL SENSES”

Tegoroczna, 15 edycja MayDay Poland 15 YEARS FULL SENSES odbędzie się 8 listopada w katowickim Spodku. Impreza rozpocznie się o godz. 19.00.

Polska przed 15 laty: Muzyka elektroniczna „działa“ w podziemiu. Imprezy organizowane są w klubach w Warszawie, Krakowie lub Szczecinie. Pojęcie „rave“ nie istnieje. To wszystko zmienia się jednakże 10. listopada 2000 r. – wraz z MAYDAY. Impreza organizowana w Niemczech już od 1991 r., będąca „matką wszystkich rave“, przenosi się do Katowic.

Na Polakach pierwsze MAYDAY zrobiło tak samo niesamowite wrażenie jak dziewięć lat w wcześniej na Niemcach: na olbrzymim parkiecie w katowickim Spodku 3.500 miłośników euforycznie przeżywało nowe brzmienie. Rok później: MAYDAY gości już dwukrotnie więcej fanów – 7.000 osób wysyła sygnał do Europy: House i Techno są już znane w Polsce i stanowią nową kulturę młodzieżową, która dla wielu staje się stylem życia. Do 2009 MAYDAY rozrasta się do niesamowitych rozmiarów. W Spodku występują najlepsi z najlepszych: Jeff Mills, Westbam, Sven Väth, Paul van Dyk, DJ Rush, Marusha lub Bad Boy Bill.

Obecnie świętujemy 15-ty jubileuszu MAYDAY: „15 Years Full Senses“. MAYDAY Full Senses odczuwasz, gdy stoisz pod sceną, a dźwięk basu jest równy stąpaniu bawołu. MAYDAY Full Senses jest wtedy, gdy instalacje świetlne, laserowe i ledowe wyzwalają Flashmob w Twoim umyśle.

MAYDAY Full Senses jest wtedy, gdy supergwiazda dzieli z Tobą momenty pełne emocji lub nowicjusze tacy jak Robin Schulz spotykają się ze swoimi dawnymi idolami takimi jak Ferry Corsten i Mauro Picotto. Jedno jest wspólne dla wszystkich: każdy chce spojrzeć Wam w oczy, zobaczyć, jak wznosicie do góry ramiona i wołacie – MAYDAY!

MAYDAY Full Senses to apel: nie bądź jedynie obserwatorem, stań się uczestnikiem. Podziel się swoim zachwytem nie tylko na Fecebooku lecz z ludźmi wokół Ciebie. Zostaw telefon komórkowy w kieszeni. Naciśnij przycisk odbierania w Twoim umyśle. Ważnych momentów nie da się sfotografować. Można je tylko przeżyć. Potem zapisać w głowie, w sercu i wspominać przez całe życie.

Forward ever, backward never: MAYDAY Polska obchodzi swój 15-ty jubileusz – wszystkimi

Sprzedaż biletów w kontenerze kasowym przed „Spodkiem” w godzinach 9.00-17.00 (pn-pt)

mayday

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl